Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Naujienos

CPVA kviečia registruotis į mokymus, kurie vyks 2017 m. vasario – kovo mėnesiais

2017 m. vasario 1 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

CPVA kviečia viešojo sektoriaus darbuotojus registruotis į mokymus 2017 m. vasario – kovo mėnesiais.

Rodoma:

Kviečiame viešojo sektoriaus darbuotojus registruotis į mokymus 2017 m. vasario – kovo mėnesiais. Detalesnę informaciją apie mokymų temas, vietą ir laiką rasite ČIA. Mokymų tikslinė grupė yra valstybės tarnautojai, savivaldybių ir valstybės institucijų (įstaigų, organizacijų) darbuotojai, kurie:

  • dalyvauja planuojant, rengiant ir (ar) įgyvendinant investicijų projektus,
  • dalyvauja planuojant, rengiant ir (ar) įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis finansuojamus projektus ir (arba) viešosios ir privačios partnerystės projektus,
  • dalyvauja priimant sprendimus dėl Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis finansuojamų projektų ir (arba) viešosios ir privačios partnerystės projektų tikslingumo.

Mokymai yra nemokami. Iš vienos organizacijos registruojama ne daugiau 2 asmenų. Dalyvių skaičius yra ribotas, užsiregistravus 20 dalyvių, registracija nutraukiama. Mokymus ves Centrinės projektų valdymo agentūros Viešosios ir privačiosios partnerystės skyriaus ekspertai.

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Balandis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
5
7
9
10
13
15
16
17
18
22
23
24
28
29
30

Sekite naujienas

RSS