Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

399 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Paskelbtas rekordinis mokslo institucijų teikiamų paslaugų sąrašas: verslininkai raginami ieškoti partnerių bendriems projektams
2016 m. liepos 11 d. / Ūkio ministerija

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia verslininkus bendradarbiauti su mokslo ir studijų institucijomis ir rengtis bendriems inovacinių čekių projektams.

Skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“ – tarp pretendentų į tarptautinį apdovanojimą
2016 m. liepos 8 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos ir partnerių iniciatyva „Jonvabaliai“ už skaidrumo ir atsakingumo skatinimą, naudojant Europos Sąjungos lėšas,  pateko į  Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016“ apdovanojimų finalą.

Dėl naudojimosi duomenų mainų svetaine
2016 m. liepos 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Informuojame, jog šiuo metu aktyviai pradedama naudoti duomenų mainų svetainė (toliau – DMS). Projektų vykdytojai įgyvendinančiosioms institucijoms teikia informaciją apie DMS naudotojus, kuriems bus suteikiamos „Projekto vykdytojo atstovo“ ir „Projekto administratoriaus“ teisės.

Išmokėjimai ES fondų projektams perkopė 0,5 milijardo eurų
2016 m. liepos 7 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos duomenimis, birželio pabaigoje pagal 2014–2020 m. ES fondų veiksmų programą įgyvendinamiems projektams išmokėta daugiau kaip pusė milijardo eurų – 556,2 mln.  Iš jų 536,8 mln. eurų - ES lėšos, 19,4 mln. eurų – bendrojo finansavimo dalis. 

Pristatome naują APVA logotipą
2016 m. liepos 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

(Aut. APVA komunikacijos atstovė Austėja Jonaitytė)

Įpusėjus 14-iems veiklos metams, Jus pasitinka naujas APVA logotipas. Tikimės, jog šis lengvai įsimenamas ir atpažįstamas Agentūros ženklas tinkamai reprezentuos mūsų veiklą bei požiūrį į mūsų tikslinę auditoriją – projektų vykdytojus ir pareiškėjus.

Paslaptingąją Aukštumalos pelkę galėsite perbristi nesušlapę kojų
2016 m. liepos 7 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Nemuno deltos regioniniame parke yra unikali neapsakomo grožio vieta, kurioje prieglobstį randa beveik keturios dešimtys saugomų rūšių augalų, gyvūnų, paukščių bei vabzdžių. Tai – Aukštumalos aukštapelkė. Ji yra vakarinėje Lietuvos dalyje, Šilutės r., Kintų sen., šiaurinėje Nemuno deltos regioninio parko dalyje.

Ministras T. Žilinskas: nugyventą Lazdynų baseiną pakeis du modernūs
2016 m. liepos 1 d. / Vidaus reikalų ministerija

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas į Europos Sąjungos struktūrinėmis lėšomis finansuojamų valstybės projektų sąrašą įtraukė daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro įkūrimą.

Verslininkai kviečiami kreiptis dėl konsultacijų išlaidų komensavimo

Ūkio ministerija kviečia smulkųjį ir vidutinį verslą, veikiantį ne ilgiau kaip penkerius metus, teikti paraiškas Europos Sąjungos (ES) investicijoms, skirtoms verslo pradžios ir verslo plėtros konsultacijoms, kompensuoti. Pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“ pirmuoju kvietimu bus paskirstyta iki 2 mln. eurų.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Birželis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31
5
10
11
17
18
24
25
30
01 02

Sekite naujienas

RSS