Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

149 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Mokslininkų patirtis pasitarnauja ir suvenyrų iš gintaro kūrėjams
2016 m. gegužės 9 d. / Finansų ministerija

Lietuvoje įkurtuose mokslo slėniuose gimsta pačios netikėčiausios idėjos. Neretai šių idėjų užsakovai yra verslininkai, siekiantys patobulinti savo aptarnavimą, gamybą ar siūlomus gaminius. Kaune įsikūrusio integruoto mokslo, studijų ir verslo centro „Santakos slėnis“ mokslininkai kasdien susiduria su įvairiausiomis užklausomis ir tampa naujų patobulinimų ar įrenginių kūrėjais. 

Įmonė Miniskipas, pasitelkusi VGTU mokslininkus, išbandė krovinių gabenimo galimybes bepilotėmis skraidyklėmis , autor. :
Saulėtekio slėnyje plėtojamos ir inovatyvios bepiločių orlaivių verslo idėjos
2016 m. gegužės 5 d. / Finansų ministerija

Vilniuje įkurto „Saulėtekio slėnio“ mokslinių tyrimų centruose dūzgia įvairiausios mokslo ir verslo idėjos. Centruose tobulinami įvairiausi lazerių, nanotechnologijų, elektronikos ir panašūs produktai. Ar galima krovinius skraidinti bepiločiu orlaiviu, ar ši paslauga būtų aktuali ir kaip ją įgyvendinti? Tokie klausimai –„Saulėtekio slėnyje“, į kurį investuota 86 mln. eurų ES lėšų, dirbančių mokslininkų kasdienybė.

Savivaldybės gali tikėtis dotacijų ES finansuojamiems projektams vykdyti
2016 m. gegužės 4 d. / Finansų ministerija

Siekiant paskatinti savivaldybes investuoti į jų biudžetų išlaidas taupančius ir pajamas didinančius Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus ir užtikrinti reikalingas bendrojo finansavimo lėšas, joms gali būti teikiamos dotacijos iš valstybės biudžeto nuosavam indėliui užtikrinti.

UAB „Ekspla“ kuriamos didelės galios lazerinės sistemos , autor. :
Saulėtekio slėnyje kuriama inovatyvios pramonės sistema
2016 m. gegužės 4 d. / Finansų ministerija

„Saulėtekio slėnis“ – didžiausias Lietuvoje integruotas mokslo, studijų ir verslo centras, į kurį investuota 86 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) lėšų. Slėnyje didžiausias dėmesys skiriamas mokslui ir verslui, dirbančiam lazerių ir šviesos technologijų, medžiagotyros ir nanotechnologijų, puslaidininkių, elektronikos bei civilinės inžinerijos srityse. „Kuriant šį slėnį daugiausiai orientuotasi į sritis, kuriose Lietuva jau turi tam tikrą pranašumą. Sukurti tokį gyvybingą projektą tuščioje vietoje būtų neįmanoma“, – sako Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) direktorius prof. Gintaras Valušis.

Ateities medicina gimsta „Santaros slėnyje“
2016 m. gegužės 2 d. / Finansų ministerija

Vilniuje, Santariškėse, įsikūręs „Santaros slėnis“ padeda užgimti sprendimams, be kurių neįsivaizduojama visuomenės gerovės pažanga. Bendradarbiaujant mokslui ir verslui gimsta naujų vaistų sudedamosios dalys, kuriami inovatyvūs gydymo metodai, gamtos apsaugos priemonės. Slėnio atstovų planuose – plėtra ir pažangių vaistų kūrimas.

Projektų vykdytojai turėtų aktyviau prisidėti prie darnaus vystymosi
2016 m. balandžio 29 d. / Finansų ministerija

Balandžio pabaigoje vykusioje diskusijoje, aptarti tarpinių vertinimo „2007-2013 m. ES struktūrinių fondų poveikio darniam vystymuisi“ įžvalgų, susirinko Lietuvos ir užsienio darnaus vystymosi ekspertai, ES investicinius fondus administruojančių institucijų atstovai ir partneriai.

Gegužę gyventojams nemokamai atsivers ES lėšomis finansuojami objektai
2016 m. balandžio 29 d. / Finansų ministerija

Siekiant paskatinti piliečių domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) investicijomis ir jų teikiama nauda, Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, gegužę organizuojamos atvirų durų dienos. Skaičiuojama, kad šiemet dešimtyje miestų ir rajonų nemokamai gyventojams duris atvers 19 įvairios paskirties objektų, neseniai atnaujintų ar rekonstruotų ES lėšomis. 

„Jūriniame slėnyje“ kuriamas unikalus elektrobusas pakrikštytas „Dancer“ vardu (liet. „šokėjas“)., autor. :
Slėniai drąsina verslą imtis pažangiausių idėjų
2016 m. balandžio 28 d. / Finansų ministerija

Reta verslo įmonė gali leisti sau kelerius metus pašvęsti moksliniams tyrimams ir eksperimentams, bandydama sukurti visiškai naują, unikalų produktą. Todėl vystant perspektyvias inovacijas didelį vaidmenį vaidina valstybės finansavimas: lėšos, skiriamos verslo ir mokslo bendradarbiavimui bei infrastruktūra ir paslaugos, kurias pažangiam verslui Lietuvoje siūlo net 5 integruoti mokslo, studijų ir verslo centrai – slėniai. Ekspertai pastebi, kad pirmieji tokio finansavimo rezultatai jau matomi, tačiau verslo ir mokslo bendradarbiavimą būtina vystyti ir stiprinti.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Balandis 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
5
7
9
10
13
15
16
17
18
22
23
24
28
29
30

Sekite naujienas

RSS