Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

186 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Prasmingos investicijos
2016 m. birželio 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Mielieji, šešerius metus kartą per ketvirtį Jūs vartėte leidinį „ESF naujienos“. Kompaktiškas spaustuvės dažais kvepiantis leidinukas padėdavo trumpam sustoti ir pažvelgti į svarbiausius Europos socialinio fondo projektų rezultatus, galbūt įkvėpdavo sėkmės istorijomis, atkeliaujančiomis iš įvairių regionų, pranešdavo Europos socialinio fondo agentūros tarptautinio gyvenimo naujienas, pasakojo apie darbuotojų laisvalaikiu įgyvendinamas iniciatyvas, padėdavo atsakyti į įvairius su ESF investicijomis susijusius klausimus.

Diskusija apie geresnių darbo vietų kūrimo perspektyvas, autor. : Finansų ministerija
Įvyko diskusija apie geresnių darbo vietų kūrimo perspektyvas: ES investicijų poveikio užimtumui ir kitiems Lietuvos ūkio makroekonominiams rodikliams vertinimas
2016 m. birželio 3 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos iniciatyva birželio 2 dieną Vilniuje vyko diskusija, kurioje politikos, verslo ir akademinės bendruomenės lyderiai aptarė Europos Sąjungos (ES) investicijų poveikio užimtumui ir kitiems Lietuvos ūkio makroekonominiams rodikliams vertinimą. Taip pat ekspertai diskutavo apie geresnių ir tvaresnių darbo vietų sukūrimo perspektyvas, įgyvendinant 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programą. 

EIB ir Šiaulių bankas atnaujino paramą miestų finansavimui Lietuvoje
2016 m. birželio 2 d. / Europos investicijų bankas

Tęsdami ilgametį bendradarbiavimą, AB Šiaulių bankas ir Europos investicijų bankas (EIB) pasirašė dvi naujas sutartis dėl papildomų 110 mln. eurų iš „Jessica II“ fondo paskirstymo daugiabučiams namams renovuoti ir atnaujinti. 70 mln. eurų iš šios sumos skiria Šiaulių bankas.

„Invega“ plečia kompetencijas dėl ilgalaikių investicijų skatinimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sustiprinti bendradarbiavimą su ES finansinėmis institucijomis ir ilgalaikio investavimo žinių keitimąsi bei patirties kaupimą, tapo Europos ilgalaikių investuotojų asociacijos (ELTIA, ang. European Long-Term Investors Association) asocijuota nare. Naujoji narystė leis INVEGAI laiku susipažinti su aktualiausia informacija, įgyti žinių ir gerosios patirties iš Europos ilgalaikių investuotojų bei dalyvauti atstovaujant nacionalinei pozicijai, kai valstybė atliks ilgalaikes investicijas.

Per INVEGOS administruojamas priemones 2015 m. smulkųjį verslą pasiekė daugiau kaip 114 mln. Eur

Ūkio ministerijai pavaldi ir įvairias finansines priemones įgyvendinanti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) 2015 metais smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) atstovams per skirtingas finansines priemones padėjo gauti daugiau kaip 107 mln. Eur finansavimo ir suteikė dotacijų už daugiau kaip 7 mln. Eur. Tai reiškia, kad iš viso verslo atstovai įvairiomis finansavimo galimybėmis pasinaudojo daugiau kaip 7600 kartų. Tokie INVEGOS 2015 m. rezultatai šiandien pristatyti LR Vyriausybėje.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužė 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
6
7
13
14
20
21
27
29
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS