Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

208 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Išsiųsti kvietimai teikti paraiškas
2016 m. birželio 9 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Praėjusią savaitę, 2016 m. gegužės 31 d., Aplinkos projektų valdymo agentūra išsiuntė pirmuosius kvietimus įmonėms UAB „Kauno vandenys“ ir UAB „Raseinių vandenys“ teikti paraiškas finansavimui gauti pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnaus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.3.2-APVA-R-014 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“.

Organizuojamos konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“
2016 m. birželio 6 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Individualios konsultacijos vyks 2016 m. birželio 14, 16, 21, 22, 28, 30, liepos 5, 7, 12, 14 dienomis nuo 09.00 iki 16.30 val. Vilniuje, Europos socialinio fondo agentūroje (Gynėjų g. 16). Į konsultacijas kviečiame registruotis iš anksto, telefonais – (8 5) 241 3166, (8 5) 250 0676 arba el. paštu – simona.mickevičiute@esf.ltaiste.dimskyte@esf.lt.

Prasmingos investicijos
2016 m. birželio 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Mielieji, šešerius metus kartą per ketvirtį Jūs vartėte leidinį „ESF naujienos“. Kompaktiškas spaustuvės dažais kvepiantis leidinukas padėdavo trumpam sustoti ir pažvelgti į svarbiausius Europos socialinio fondo projektų rezultatus, galbūt įkvėpdavo sėkmės istorijomis, atkeliaujančiomis iš įvairių regionų, pranešdavo Europos socialinio fondo agentūros tarptautinio gyvenimo naujienas, pasakojo apie darbuotojų laisvalaikiu įgyvendinamas iniciatyvas, padėdavo atsakyti į įvairius su ESF investicijomis susijusius klausimus.

Kvartalinė daugiabučių modernizacija Ignalinoje, autor. :
Savivaldybės jau gali kreiptis dėl dotacijų ES projektams finansuoti
2016 m. birželio 1 d. / Finansų ministerija

Savivaldybės, investuojančios į jų biudžetų išlaidas taupančius ir pajamas didinančius Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus, nuo birželio 1 d. gali gauti dotacijas iš valstybės biudžeto nuosavam indėliui užtikrinti. Tam jos gali teikti prašymus dotacijas administruojančiai UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ (VIPA).

„Invega“ plečia kompetencijas dėl ilgalaikių investicijų skatinimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), siekdama sustiprinti bendradarbiavimą su ES finansinėmis institucijomis ir ilgalaikio investavimo žinių keitimąsi bei patirties kaupimą, tapo Europos ilgalaikių investuotojų asociacijos (ELTIA, ang. European Long-Term Investors Association) asocijuota nare. Naujoji narystė leis INVEGAI laiku susipažinti su aktualiausia informacija, įgyti žinių ir gerosios patirties iš Europos ilgalaikių investuotojų bei dalyvauti atstovaujant nacionalinei pozicijai, kai valstybė atliks ilgalaikes investicijas.

Per INVEGOS administruojamas priemones 2015 m. smulkųjį verslą pasiekė daugiau kaip 114 mln. Eur

Ūkio ministerijai pavaldi ir įvairias finansines priemones įgyvendinanti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) 2015 metais smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) atstovams per skirtingas finansines priemones padėjo gauti daugiau kaip 107 mln. Eur finansavimo ir suteikė dotacijų už daugiau kaip 7 mln. Eur. Tai reiškia, kad iš viso verslo atstovai įvairiomis finansavimo galimybėmis pasinaudojo daugiau kaip 7600 kartų. Tokie INVEGOS 2015 m. rezultatai šiandien pristatyti LR Vyriausybėje.

Pratęstas priemonės "Auditas pramonei LT" paraiškų teikimo terminas
2015 m. spalio 28 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Informuojame, kad iki 2015 m. gruodžio 1 d. pratęsiamas priemonės "Auditas pramonei LT" paraiškų teikimo terminas.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužė 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
6
7
13
14
20
21
27
29
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS