Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

303 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Konferencijos dėmesio centre - ES investicijų nauda miestams ir miesteliams
2016 m. birželio 14 d. / Finansų ministerija

Šiandien Finansų ministerija Vilniuje organizuoja konferenciją, kurioje bus aptarti 2007–2013 m. Europos Sąjungos (ES) investicijų poveikio Lietuvos miestams ir miesteliams vertinimo rezultatai. Be to, ekspertai diskutuos apie urbanistinės ir teritorinės plėtros skatinimo būdus ir priemones, įgyvendinant 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programą.

VRM spartina regionų vystymo programų įgyvendinimą
2016 m. birželio 9 d. / Vidaus reikalų ministerija
Už regioninę politiką atsakingi specialistai su Klaipėdos ir Tauragės savivaldos atstovais aptarė problemas, dėl kurių stringa regionų vystymo programos, ir pasiūlė sprendimus, kaip paspartinti Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonių įgyvendinimą.
Išsiųsti kvietimai teikti paraiškas
2016 m. birželio 9 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Praėjusią savaitę, 2016 m. gegužės 31 d., Aplinkos projektų valdymo agentūra išsiuntė pirmuosius kvietimus įmonėms UAB „Kauno vandenys“ ir UAB „Raseinių vandenys“ teikti paraiškas finansavimui gauti pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnaus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.3.2-APVA-R-014 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“.

Prasmingos investicijos
2016 m. birželio 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Mielieji, šešerius metus kartą per ketvirtį Jūs vartėte leidinį „ESF naujienos“. Kompaktiškas spaustuvės dažais kvepiantis leidinukas padėdavo trumpam sustoti ir pažvelgti į svarbiausius Europos socialinio fondo projektų rezultatus, galbūt įkvėpdavo sėkmės istorijomis, atkeliaujančiomis iš įvairių regionų, pranešdavo Europos socialinio fondo agentūros tarptautinio gyvenimo naujienas, pasakojo apie darbuotojų laisvalaikiu įgyvendinamas iniciatyvas, padėdavo atsakyti į įvairius su ESF investicijomis susijusius klausimus.

Diskusija apie geresnių darbo vietų kūrimo perspektyvas, autor. : Finansų ministerija
Įvyko diskusija apie geresnių darbo vietų kūrimo perspektyvas: ES investicijų poveikio užimtumui ir kitiems Lietuvos ūkio makroekonominiams rodikliams vertinimas
2016 m. birželio 3 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerijos iniciatyva birželio 2 dieną Vilniuje vyko diskusija, kurioje politikos, verslo ir akademinės bendruomenės lyderiai aptarė Europos Sąjungos (ES) investicijų poveikio užimtumui ir kitiems Lietuvos ūkio makroekonominiams rodikliams vertinimą. Taip pat ekspertai diskutavo apie geresnių ir tvaresnių darbo vietų sukūrimo perspektyvas, įgyvendinant 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programą. 

EIB ir Šiaulių bankas atnaujino paramą miestų finansavimui Lietuvoje
2016 m. birželio 2 d. / Europos investicijų bankas

Tęsdami ilgametį bendradarbiavimą, AB Šiaulių bankas ir Europos investicijų bankas (EIB) pasirašė dvi naujas sutartis dėl papildomų 110 mln. eurų iš „Jessica II“ fondo paskirstymo daugiabučiams namams renovuoti ir atnaujinti. 70 mln. eurų iš šios sumos skiria Šiaulių bankas.

Aplinkos apsaugos dieną kviečiame į lankytojų centrus
2016 m. birželio 1 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Kasmet, birželio 5 d., minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, kuri skatina žmones saugoti aplinką. Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugos problemų sprendimą, aplinkosaugos objektų lankymas šią dieną bus nemokamas - lankytojai galės laisvai patekti į visus aplinkosaugos objektus, saugomų teritorijų lankytojų centrus ir muziejus.

 

Įgyvendintas pirmas naujojo finansavimo laikotarpio projektas
2016 m. gegužės 30 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Klaipėdos mieste ir rajone įgyvendintas pirmasis naujojo ES finansavimo laikotarpio projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos mieste ir rajone (Priekulėje, Mickuose, Dituvoje, Kuodžiuose, Agluonėnuose, Stragnuose II, Dauparuose, Šlapšilėje, Gobergiškėje, Jonušuose)“ iš dalies finansuojamas iš 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.3.2-APVA-V-013 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo ūkio gerinimas“ lėšų.

 

 

Visoms savivaldybėms pervestos ES fondų lėšos neformaliojo švietimo krepšeliui finansuoti
2016 m. gegužės 25 d. / Švietimo ir mokslo ministerija

Visas savivaldybes jau yra pasiekusios ES fondų lėšos, skirtos neformaliojo vaikų švietimo krepšeliui finansuoti ir jos gali atsiskaityti su būrelių organizatoriais. Pirmąsias savivaldybes-Šilutės r., Telšių r., Marijampolės, Molėtų r, Kupiškio r., - anksčiausiai susitvarkiusias reikiamus dokumentus ir pasirašiusias sutartis su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, pinigai pasiekė dar gegužės pradžioje. 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gegužė 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
1
2
6
7
13
14
20
21
27
29
01 02 03 04

Sekite naujienas

RSS