Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

217 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Smulkųjį verslą labiausiai domina kompensavimo priemonės ir garantijos

Remiantis UAB „Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA) užsakymu atlikto INVEGA teikiamų paslaugų aktualumo ir prekinio ženklo žinomumo tyrimais, 22 proc. Lietuvos gyventojų norėtų pradėti nuosavą verslą, o 38 proc. verslo įmonių teigė turinčios verslo plėtros planų, kuriems reikalingas išorinis finansavimas. 32 proc. verslininkų ketina pasinaudoti bent viena iš INVEGOS siūlomų paramos priemonių, iš kurių populiariausios – darbo užmokesčio kompensavimas (14 proc.), dalinis palūkanų kompensavimas (12 proc.) ir garantijos (9 proc.).

Lietuvos įmonių kryptis - visas pasaulis
2017 m. sausio 11 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, pasibaigus priemonės „Naujos galimybės LT“ finansavimo ir administravimo sutarčių pasirašymui, Lietuvos įmonės pradės vykti į  tarptautines parodas vyksiančias: Lenkijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Latvijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Singapūre ir kitose artimesnėse ar tolimesnėse šalyse.
 

Lietuvoje ir toliau bus gerinama vandentvarkos infrastruktūra
2017 m. sausio 11 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Per 2016 m. pagal priemonę Nr. 05.3.2-APVA-R-014 „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių veiklos tobulinimas“ gautos paraiškos iš visoje Lietuvoje esančių 54 vandentvarkos įmonių bei pasirašyta 15 finansavimo ir administravimo sutarčių.

INVEGOS teikiamų paslaugų naudą ir veiklos skaidrumą klientai vertina itin aukštai

Besibaigiant 2016 metams finansų įstaigos UAB „Investicijų ir verslo garantijos (INVEGA), kuri įgyvendina įvairias verslo skatinimo priemones, užsakymu atliktas INVEGOS klientų pasitenkinimo tyrimas atskleidė, kad geriausiai klientai vertina įstaigos naudą, veiklos skaidrumą ir komunikaciją bei informavimą. Bendras INVEGOS klientų pasitenkinimo indeksas siekia 8,8 balo 10 balų skalėje. 

Naujus metus pradės naujais projektais
2017 m. sausio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš pat Naujus metus, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, buvo intensyviai pasirašomos priemonės „Naujos galimybės LT“ sutartys. Projektų finansavimo ir administravimo sutartis pasirašiusios įmonės 2017 m. pradėjo jau įgyvendindamos projektus, kurių metu turi galimybes savo produkciją ar paslaugas pristatyti tarptautinėse parodose.

Plečiamas verslo finansavimo priemonių spektras

Nuo 2017 m. Ūkio ministerijai atsiras galimybė įgyvendinti naujas eksporto kredito ir faktoringo garantijų priemones.

Energijos vartojimo efektyvumui skatinti – 31 mln. eurų iš ES lėšų rezervo
2016 m. gruodžio 21 d. / Finansų ministerija

Sėkmingai įgyvendinami daugiabučių namų atnaujinimo projektai jau dabar pasiekė veiksmų programoje nustatytus tarpinius rezultatus, todėl, nelaukdama 2019 m. numatytos veiksmų programos veiklos peržiūros,  Lietuva energijos efektyvumo projektams galės naudoti veiklos rezervo lėšas. Bendra jame esanti suma – 399 mln. eurų, t.y. 6 proc. 2014–2020 m. Lietuvai skirtų ES fondų lėšų. Tuo tarpu energijos efektyvumo skatinimo projektams tenkanti dalis siekia 31 mln. eurų.

Investicijos skatins mokslinių idėjų mainus
2016 m. gruodžio 21 d. / Lietuvos mokslo taryba

Šiuolaikiniai mokslininkai – tai aktyvūs, mobilūs, greitai prisitaikantys prie sparčios mokslinių idėjų kaitos žmonės. Kokioje mokslo srityje jie bedirbtų, svarbu, kad jie nuolat keistųsi  savo išradimais bei idėjomis, ir ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje. 

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS