Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

186 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Plečiamas verslo finansavimo priemonių spektras

Nuo 2017 m. Ūkio ministerijai atsiras galimybė įgyvendinti naujas eksporto kredito ir faktoringo garantijų priemones.

Pasirašyta sutartis dėl vandentvarkos gerinimo Šilalės rajone
2016 m. gruodžio 22 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gruodžio viduryje buvo pasirašyta projekto „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcija ir plėtra Šilalės rajone (Kaltinėnuose)“ finansavimo sutartis tarp Aplinkos projektų valdymo agentūros ir UAB „Šilalės vandenys“.

Energijos vartojimo efektyvumui skatinti – 31 mln. eurų iš ES lėšų rezervo
2016 m. gruodžio 21 d. / Finansų ministerija

Sėkmingai įgyvendinami daugiabučių namų atnaujinimo projektai jau dabar pasiekė veiksmų programoje nustatytus tarpinius rezultatus, todėl, nelaukdama 2019 m. numatytos veiksmų programos veiklos peržiūros,  Lietuva energijos efektyvumo projektams galės naudoti veiklos rezervo lėšas. Bendra jame esanti suma – 399 mln. eurų, t.y. 6 proc. 2014–2020 m. Lietuvai skirtų ES fondų lėšų. Tuo tarpu energijos efektyvumo skatinimo projektams tenkanti dalis siekia 31 mln. eurų.

Investicijos skatins mokslinių idėjų mainus
2016 m. gruodžio 21 d. / Lietuvos mokslo taryba

Šiuolaikiniai mokslininkai – tai aktyvūs, mobilūs, greitai prisitaikantys prie sparčios mokslinių idėjų kaitos žmonės. Kokioje mokslo srityje jie bedirbtų, svarbu, kad jie nuolat keistųsi  savo išradimais bei idėjomis, ir ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje. 

APVA drauge su Aplinkos ministerija skatina atkreiptį dėmesį į oro taršą
2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gera, kai išėję į lauką galime įkvėpti gaivaus ir tyro oro. Tačiau kiek grynas yra oras, kuriuo kas dieną kvėpuojame? Oro užterštumas kietosiomis dalelėmis yra žaibiškai auganti problema ne tik žmonėms, gyvenantiems didžiuosiuose miestuose. Globalinis atšilimas ir mažėjantis ozono sluoksnis jau šiandien daro įtaką mums visiems. Tad kodėl svarbu mažinti oro taršą ir kaip kiekvienas mūsų galime prisidėti prie jos sumažinimo?

Maišiagalos radioaktyviųjų atliekų saugyklos eksploatavimo nutraukimas
2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Praėjusią savaitę, gruodžio 15 d., Radioaktyviųjų atliekų tvarkymo agentūra (RATA) pasirašė sutartį su Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) dėl Maišiagalos radioaktyviųjų atliekų saugyklos eksploatavimo nutraukimo projekto. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Pasirašyta sutartis dėl vandetvarkos gerinimo Klaipėdos mieste
2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gruodžio viduryje (gruodžio 16 d.) buvo pasirašyta projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros rekonstravimas ir plėtra Klaipėdos mieste“ finansavimo ir administravimo sutartis.

Pasirašyta vandentvarkos finansavimo sutartis su UAB „Šiaulių vandenys“
2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gruodžio pradžioje (gruodžio 8 d.) Agentūroje buvo pasirašyta pirmoji pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.3.2-APVA-R-014 priemonės „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra, įmonių valdymo tobulinimas“ finansavimo sutartis su UAB „Šiaulių vandenys“.

Visuomenei informuoti apie aplinką - 4 ES fondų investicijų sutartys
2016 m. gruodžio 21 d. / Aplinkos projektų valdymo agentūra

Gruodžio pradžioje Aplinkos projektų valdymo agentūroje (APVA) buvo pasirašytos 4 finansavimo ir administravimo sutartys pagal ES fondų investicijų 2014–2020 m.  veiksmų programos priemonę „Visuomenės informavimas apie aplinką ir aplinkosauginių-rekreacinių objektų tvarkymas“.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS