Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

36 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
UAB „Rūta“ užmojis - sveikatai palankesni produktai
2017 m. kovo 15 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

„Funkcionaliojo maisto, skirto skirtingų žmonių grupių specifiniams poreikiams tenkinti, prototipų kūrimas“, tai - naujas UAB „Rūta“ projektas, kurio metu įmonė, žinoma inovatorė, sieks sukurti funkcionaliojo maisto produktų liniją.
 

UAB „Endobiotech“ direktorė p. V. A. Budrienė: tik nedidelė augalų dalis yra išsamiai ištirta
2017 m. vasario 24 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Pluoštinės kanapės, gelsvės, dilgėlės ir kiti augalai yra ir gali būti plačiai panaudojami moksliniais tikslais. Tai - visiškai nauja ir inovatyvi perdirbamosios pramonės šaka Lietuvoje, gaminanti aukštos vertės, pasaulinę paklausą turinčius funkcionaliuosius augalinės kilmės ingredientus, taikant inovatyvias technologijas, pagrįstas mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros (MTEP)  veiklomis bei skatinančias šias veiklas Lietuvoje.

Lietuvos pramonės įmonės didžiausią potencialą mato saulėje
2017 m. vasario 8 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Pasibaigus priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimo konkursui, į VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra paštu atkeliavus paskutinėms projektų paraiškoms, vertinamos bus - 50 paraiškų.
Bendra prašoma investicijų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų suma – 11,5 mln. Eur.

Maisto pramonės klasteris „Smartfood“ siekia būti matomas
2017 m. sausio 24 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) pradėjo įgyvendinti projektą – „MTEP ir MTEPI veiklų vykdymas eksploatuojant klasterį „SmartFood“.
 

Sveikatingumo klasteris meta naujus tinklus nariams, idėjoms, žinomumui
2017 m. sausio 18 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Šią savaitę VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) pradėtos pasirašyti  priemonės „Inoklaster LT“ sutartys. Priemonės „Inoklaster LT“  tikslas – skatinti įmonių bendradarbiavimą vykdant mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros (MTEP)  ir inovacijų  veiklas.
 

Paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimas
2017 m. sausio 17 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Šiandien, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, paskelbtas priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ kvietimo konkursas.

Lietuvos įmonių kryptis - visas pasaulis
2017 m. sausio 11 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, pasibaigus priemonės „Naujos galimybės LT“ finansavimo ir administravimo sutarčių pasirašymui, Lietuvos įmonės pradės vykti į  tarptautines parodas vyksiančias: Lenkijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Latvijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Singapūre ir kitose artimesnėse ar tolimesnėse šalyse.
 

Naujus metus pradės naujais projektais
2017 m. sausio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Prieš pat Naujus metus, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, buvo intensyviai pasirašomos priemonės „Naujos galimybės LT“ sutartys. Projektų finansavimo ir administravimo sutartis pasirašiusios įmonės 2017 m. pradėjo jau įgyvendindamos projektus, kurių metu turi galimybes savo produkciją ar paslaugas pristatyti tarptautinėse parodose.

Sėkmingo verslo ingredientų paieškos prasideda - pasirašomos „Naujų galimybių“ sutartys
2016 m. gruodžio 20 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Verslo kontaktai, atrastos rinkos,  nauji klientai ir tobulėjimas, įdomios pažintys, atnešančios patirties -  tai tie ingredientai, be kurių, norint kurti ir plėsti savo verslą, neišsiverčiama. Savo sienų dažnai nepakanka, todėl būtina ieškoti naujų kelių savo produktui ar paslaugai ir dar iki šiol neatrastose rinkose. Po priemonės „Naujos galimybės LT“ vertinimo, 246 įmonės pasirašys projektų finansavimo ir administravimo sutartis. Vykdydamos „Naujų galimybių“ projektus, įmonės vyks į tarptautines parodas, pristatys savo produkciją ar paslaugas, ieškos savo gaminiams naujų klientų ir rinkų.
 

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS