BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Print

Priorities & Funding

Kūrybinių industrijų originalių sprendimų pritaikymas, siekiant įgyvendinti netechnologinių inovacijų sukūrimą ir diegimą, įmonėje UAB ProBioSanus

No. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0001

Application status::
Paraiškos vertinimas
Executor UAB "ProBioSanus"
Region
Implement Kūrybiniai čekiai COVID-19
Priority 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Invitation number 13.1.1-LVPA-K-861-01

UAB „ProBioSanus“ įkurta 2012 m. Vilniuje. Pasitelkę gamtos mokslus, kuriame ir gaminame inovatyvius produktus, kurie rūpinasi mūsų namų aplinka, yra draugiški gamtai, pagerina gyvenimo kokybę. Pirmoji PROBIOTIC™ produktų linija buvo pristatyta 2012 metais. 2015 metais pasirodė antroji produktų karta. Daugiau nei 3 pastaruosius metus skyrėme naujos produktų linijos kūrimui ir tyrimams. Ieškojome, rinkome ir išbandėme daugiau nei pusę tūkstančio geriausių žaliavų iš viso pasaulio. Buvo sukurta daugiau nei 400 įvairių produktų prototipų. Tik po daugybės ilgų ir išsamių tyrimų atrinkome geriausias, aukštos kokybės natūralias žaliavas, sujungdami kartu su pagrindiniu ingredientu – probiotikais. Projekto tikslas - kurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „ProBioSanus“, taip stiprinant įmonės poziciją rinkoje. Projekto metu bus siekiama pasinaudoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių juridinių asmenų paslaugomis, kas padės padidinti potencialių klientų ratą, didinti produkcijos žinomumą/ patrauklumą. Numatoma, jog įgyvendinus projektą padidės UAB „ProBioSanus“ ir jos gaminamos produkcijos žinomumas, pardavimo pajamos, augs darbo našumas, padidės klientų ratas.


Application information

Application receipt date: 27.07.2021
No evaluation criterion Funding status [[vertinimo balai]]
1. Eligibility evaluation
2. Venefit result
Project value in application: 87 000,00 Eur
Funding requested for 70 000,00 Eur

Contract information

Application funding, Eur Funding, Eur Paid funding, Eur paid out funding, Eur
0,00

Related items