BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Print

Priorities & Funding

Triratės pakrypti galinčios priemonės su mechanine kėbulo lenkimo sistema aktyvios pagalbinės kėbulo lenkimo sistemos sukūrimas

No. 01.2.1-MITA-T-852-03-0022

Application status::
Nesudaryta sutartis
Executor MB "Rimti ratai"
Region
Implement INOSTARTAS
Priority PRIORITY AXIS 1. STRENGTHENING RESEARCH AND DEVELOPMENT AND INNOVATION
Invitation number 01.2.1-MITA-T-852-03

Pakrypti galinčios triratės transporto priemonės pasižymi privalumais, kurie yra būdingi tiek įprastoms, tiek dviratėms transporto priemonėms, kadangi tokios transporto priemonės yra mažesnės ir manevringesnės už įprastas transporto priemones, pakrypti galinčių triračių transporto priemonių realizavimas turėtų reikšmingą teigiamą poveikį transporto spūsčių mažinimui ir reikalingų stovėjimo erdvių optimaliam naudojimui, taip pat aplinkos taršos mažinimui bei efektyvesniam energijos naudojimui transporto sektoriuje. Šiame projekte bus siekiama sukurti triratės pakrypti galinčios priemonės su mechanine kėbulo lenkimo sistema aktyvią pagalbinę kėbulo lenkimo sistemą, skirtą praplėsti mechaninės sistemos galimybes bei išnaudojančią kontra-vairavimo principą ir besiskiriančią nuo visų iki dabar sukurtų/kuriamų aktyvių kėbulo lenkimo sistemų.


Application information

Application receipt date: 26.10.2021
No evaluation criterion Funding status [[vertinimo balai]]
1. Eligibility evaluation No
2. Venefit result 0
Project value in application: 27 211,91 Eur
Funding requested for 21 769,30 Eur

Contract information

Application funding, Eur Funding, Eur Paid funding, Eur paid out funding, Eur
0,00

Related items