BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Atskirtį patiriančių Garliavos m. bendruomenės narių socialinė integracija teikiant sociokultūrines mėgėjų filmų kūrimo paslaugas

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-17-0002

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras
Savivaldybė Kauno raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-17

Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras kartu su partneriais Bendruomenė „Garliavos ąžuolas“ ir Garliavos neįgaliųjų draugija įgyvendindamas projektą sieks didinti socialinę atskirtį patiriančių bendruomenės narių socialinę integraciją, ugdant jų sociokultūrines kompetencijas bei teikiant sociokultūrines mėgėjų kino kūrimo paslaugas. Uždaviniai: teikti sociokultūrines paslaugas, telkiant Garliavos m. socialinę atskirtį patiriančius ir aktyvius bendruomenės narius – savanorius bendroms veikloms bei ugdyti Garliavos m. socialinę atskirtį patiriančių asmenų ir aktyvių bendruomenės narių – savanorių sociokultūrines kompetencijas. Sociokultūrinių paslaugų tikslas yra sudaryti sąlygas asmeniui (šeimai) ugdyti ar stiprinti gebėjimus ir galimybes palaikyti socialinius ryšius su visuomene, taip pat padėti įveikti socialinę atskirtį. Projekto dalyviai įsitrauks į sociokultūrines veiklas. Lankysis kultūriniuose renginiuose, taip patenkindami ne tik estetinius poreikius, bet ir ugdydami socialines kompetencijas, kas padėtų pasijusti kultūrinės bendruomenės nariu. Filmo kūrimo užsiėmimuose išmoks videomeno kūrimo pagrindų, susipažins su idėjų vyksmu kino filmuose bei scenarijaus rašymu. Projekto dalyviai bus įtraukti į Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro organizuojamo renginio organizacinę veiklą, dalyvaus diskusijose dėl bendrų veiklų renginio metu, rengs konkurso nugalėtojų apdovanojimo scenarijų. Po renginio aptars profesionalaus moderatoriaus darbą, reflektuos renginio vedimo patirtis. Siekiami projekto rezultatai: 10 tikslinės grupės dalyvių, 10 savanorių, 1 sociokultūrinė paslauga. Tikėtina, kad projekto dalyviai išlaikys įgytas sociokultūrines kompetencijas (viešo pasirodymo, renginio vedimo, bendravimo su žiūrovais ir pan.), kurios leis jiems aktyviau įsitraukti į sociokultūrinę veiklą, o per ją – sėkmingiau integruotis į Garliavos m. bendruomenę.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-01
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 7 500,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 5 439,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai