BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

BIOPRODUKTŲ IR ŠARMINĖS KILMĖS MEDŽIAGŲ PAGRINDU SUDARYTŲ TVARESNIŲ ANTISEPTINIŲ SKYSTŲJŲ PREPARATŲ FORMULAVIMO PROCESO BEI SAVYBIŲ MOKSLINIAI TYRIMAI

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-05-0012

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB Mikromodulis
Savivaldybė
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-05

Projekto tikslas yra sukurti naujas žinias, reikalingas antiseptinių mišinių su biologinės kilmės produktais formulavimui panaudojant natrio bikarbonatą bei iš bioatliekų atgautas šarminės kilmės medžiagas. Projekto vykdymo metu bus atlikta išsami tyrimuose naudojamų biologinių išteklių, bioproduktų bei bioatliekų analizė; išsamūs šarminių medžiagų atgavimo iš bioatliekų bei jų sukoncentravimo poreikio tyrimai; šarminės kilmės medžiagų bei bioproduktų pagrindu sudarytų tvaresnių antiseptinių skystųjų preparatų formulavimo ir panaudojimo moksliniai tyrimai; Gauti rezultatai suteiks vertingų žinių šarminės kilmės medžiagų bei bioproduktų pagrindu sudarytų tvaresnių antiseptinių skystųjų preparatų formulavimo ir panaudojimo, šarminių medžiagų atgavimo iš atliekų srityse, ateityje kuriant tvaresnėmis savybėmis pasižyminčius skystuosius antiseptinius mišinius. MB „Mikromodulis“ projekto metu gauti rezultatai atvers galimybes įmonei kurti ir rinkai siūlyti naujus produktus, prisidėti prie švaresnės aplinkos, taip didinant įmonės konkurencingumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-22
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 12 801,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 8 960,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai