BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Dalinamės patirtimi, stipriname jaunus verslus“

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0035

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "RIGERA"
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Dažnai pradedantys nuosavą verslą asmenys (ypatingai veikiantys savarankiškai), stokoja žinių ir praktinių įgūdžių, galinčių padėti susikurti savo darbo vietą, pritaikytą šiuolaikiniai paklausai, teikti kokybiškas, naujausius standartus atitinkančias paslaugas. Utenos mieste trūksta konsultacijų ir paramos mechanizmų, kurie būtų prieinami besikuriančiam verslui ar savarankiškai veikiantiems fiziniams asmenims bei verslą vykdantiems asmenims veikiantiems grožio paslaugų srityje. Ypatingai šios paramos trūksta pirmaisiais savarankiškos veiklos metais, todėl projekto tikslas – teikti reikalingą konsultacinę, metodinę ir mokymo pagalbą jaunam grožio paslaugų verslui, stiprinti verslo pradžiai reikalingus įgūdžius, sudaryti galimybę naudotis reikiama įrangą ir priemonėmis. Projekto tikslo siekiama įgyvendinant iškeltus uždavinius ir veiklas.Teikti informavimo, konsultavimo ir mokymo pagalbą jaunam grožio specialistų verslui. Padėti stiprinti bendruosius verslo įgūdžius ir įgyti grožio paslaugų sektoriui reikiamas žinias. Numatytos veiklos:• informacijos apie projekto veiklas viešinimas, tikslinės grupės formavimas; • projekto dalyvių poreikių ir turimos kvalifikacijos įvertinimas; • konsultacijų teikimas. Teikiamos grupinės ir individualios konsultacijos jauno verslo atstovams teikiantiems grožio paslaugas; • mokymai skirtis bendrųjų verslo bei profesinių įgūdžių stiprinimui.Jauno verslo subjektų praktinius įgūdžius stiprinimas suteikiant visą reikiamą metodinę ir praktinė pagalbą. Numatytos veiklos:• praktinių profesinių įgūdžių stiprinimas ir metodinės pagalbos teikimas;• išvykų į kasmetines tarptautines grožio industrijos parodas organizavimas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-04-01
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-05-23)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 105 319,66 Eur
Prašoma finansavimo suma: 97 420,69 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-06-26
Sutarties pasirašymo diena: 2019-06-26
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
105 319,66 97 420,69 72 451,27 67 017,43

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įsigytų asmeninės apsaugos priemonių vertė Eur 1.00 0
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 20.00 0
3 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-29 07:58

Susiję įrašai