BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Dirbtinio intelekto generuojami realaus laiko skaitmenizacijos scenarijai mažoms ir vidutinėms gamybos įmonėms

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-05-0090

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-05

Pandemijos kontekste, besitraukiant paslaugų sektoriui, išryškėjo gamybos sektoriaus svarba. Gamybos sektorius užtikrino tęstines valstybės pajamas sukurdamas per 20 proc. BVP ir stabilias pajamas per 20 proc. dirbančių gyventojų. ES ir Lietuva siekia skatinti skaitmeninės transformacijos spartą, siekdamos užtikrinti, kad gamybos įmonės nebūtų perkeltos į kitus regionus ar valstybes. Nepaisant valstybiniu ir ES mastu akcentuojamos skaitmenizacijos svarbos, mažų ir vidutinių gamybos įmonių, kurios sudaro daugiau kaip 98 proc. gamybos įmonių populiacijos, skaitmenizacijos procesai vyksta vangiai. Didelės įmonės, pasitelkdamos turimus išteklius, didina produktyvumo atotrūkį nuo mažų ir vidutinių įmonių. Paplitę skaitmenizacijos brandos modeliai bei pasirengimo Pramonei 4.0 modeliai skirti identifikuoti gerąsias skaitmenizacijos praktikas, yra statiški, grįsti nerealistiškomis universalumo prielaidomis, nes nevertina nei sektoriaus specifikos nei įmonės dydžio. Mažų ir vidutinių gamybos įmonių vadovams itin trūksta individualizuotų skaitmenizavimo gairių, kurios leistų išmaniai valdyti skaitmeninės transformacijos procesus, taikant realaus laiko scenarijų modeliavimą, bei etapinį-procesinį skaitmeninės transformacijos modelį. Toks įrankis leistų gamybos įmonėms įsivertinti ir valdyti skaitmeninės transformacijos procesus, su jais susijusias rizikas, bei pasirengti individualizuotus skaitmeninės transformacijos scenarijus pagal keliamus strateginius tikslus ir pramonės integracijos į tarptautines vertės grandines spartą. Todėl šio projekto tikslas – sukurti ir išbandyti individualizuotų mašininio mokymosi algoritmų generuojamų, gamybos įmonių skaitmenizavimo scenarijų (angl. digitalization roadmaps) formavimo aplikacijos prototipą. Projektas prisideda prie skaitmenizacijos procesų mažose ir vidutinėse įmonėse, didina įmonių atsparumą krizėms bei sudaro prielaidas realizuoti „Lanksčios produktų kūrimo ir gamybos technologijos” sumanios specializacijos prioritetą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-07-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2021-10-20)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2021-10-20) 89.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 257 397,83 Eur
Prašoma finansavimo suma: 257 397,83 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-11-03
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-09-01
Sutarties pasirašymo diena: 2021-10-29
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
257 397,83 257 397,83

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-04 08:07

Susiję įrašai