BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Finansinių paslaugų teikėjo draudimo produktų pardavimo specializacijos įgijimas – kaip ekonomiškai neaktyvių darbingų asmenų užimtumo galimybė

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0330

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas VšĮ „ Draudimo ir rizikos valdymo institutas“
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Projekto metu ekonomiškai neaktyvūs darbingi asmenys mokysis pagal modulinę programą „Draudimo produktų pardavimas“, kuri yra viena iš sudėtinių Finansinių paslaugų teikėjo profesinio mokymo programos dalių. Mokymus baigęs asmuo gaus pripažintą pažymėjimą ir įgys kompetenciją parduoti draudimo produktus. Programa registruota sistemoje “Aikos” ir yra orientuota į draudimo rinkoje veikiančių darbdavių poreikius, todėl ją baigę asmenys turi plačias galimybes įsidarbinti, dirbti savarankiškai, tęsti mokymąsi. Dėl griežto finansinių paslaugų reguliavimo, tolesnę draudimo produktų pardavėjo kompetencijos priežiūrą vykdys darbdavys. Po mokymų asmuo gebės bendrauti su klientais, įvertinti jų poreikius ir pateikti tinkamą pasiūlymą, teikti konsultacijas apie draudimo produktus ir juos parduoti, palyginti finansines paslaugas, nukreipti klientą pas kitus finansų specialistus, atlikti finansinės operacijas, naudotis informacinėmis komunikacijos technologijomis, pildyti dokumentus, konsultuoti taupymo ir kitais asmeninių finansų tvarkymo klausimais. Taip pat sustiprins laiko planavimo, savęs motyvavimo ir kitus bendruosius įgūdžius.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 48 663,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 45 013,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai