BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Įgūdžių pokyčiams (change-agility) treniravimo metodologija, skirta gerinti asmens ir komandos psichologinį lankstumą, savęs pažinimo/valdymo įgūdžius

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-03-0017

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Lab for change group"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-03

Įgūdžių pokyčiams (angl. change-agility) treniravimo metodologija, skirta gerinti asmens ir komandos psichologinį lankstumą, bei savęs pažinimo ir valdymo įgūdžius pokyčių kontekste. Didelių ir/ arba nuolatinių pokyčių sukeltas stresas, nuovargis, psichologinis pervargimas – „burn-out“ ir kiti su pokyčiais susiję žmogaus psichologinės sveikatos/ gerovės iššūkiai daug kainuoja tiek valstybės sveikatos sistemai, tiek darbdaviui, tiek individui. Pokyčių stresas ir pasąmoninis (ar sąmoningas) skepticizmas, nepasitikėjimas, nenoras ar nemokėjimas prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ypatingai neigiamai veikia tvarios organizacinės ir/ar technologinės pertvarkos sėkmės rodiklius. Psichologinių ir mąstymo (angl. mindset) įgūdžių pokyčiams stoka neigiamai veikia socio-ekonominės integracijos ir įtraukties kokybę valstybiniu lygiu. Siekiame sukurti, inovatyvią įgūdžių pokyčiams (angl. change-agility) treniravimo metodologiją, kuri ugdytų psichologinį pokyčio reiškinio suvokimą ir lavintų savęs pažinimo ir valdymo įgūdžius pokyčių kontekste. Metodologijos praktinis taikymas padėtų asmenims ir komandoms suvokti žmogiškuosius pokyčių aspektus, bei ugdytų naujus įpročius ir technikas psichologiniam pokyčių streso valdymui, taip mažintų žmogaus psichologinės sveikatos/ gerovės iššūkių žalą. Darome prielaidą, kad ilgalaikėje perspektyvoje įgūdžių pokyčiams metodologija taptų vienas iš būdų tvariai organizacinės ir/ar technologinės pertvarkos sėkmei užtikrinti; taip pat pamatinis mąstymo (angl. mindset) ir motyvacijos ugdymo įrankis suaugusiųjų mokymosi, kvalifikacijos kėlimo, persikvalifikavimo programose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-10-25
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 21 539,13 Eur
Prašoma finansavimo suma: 17 231,30 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai