BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvaus biologinės kilmės preparato, skirto ekologiškai tvariai agrobiologinių išteklių apsaugai ir našumo didinimui, sukūrimas

Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0147

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė inovacinė firma "MKDS"
Savivaldybė
Priemonė Eksperimentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-K-856-01

UAB Inovacinė firma „MKDS“ komercinę bei mokslinę veiklą vykdo nuo 1989 m. Bendrovės veikla yra tiesiogiai susijusi su žemės ūkiu - įmonė kuria, gamina ir platina biologines ir chemines augalų apsaugos priemones, trąšas ir trąšų priedus, taip pat kuria sprendimus užterštų vandens telkinių, nuotekų, grunto valymui mikroorganizmų pagalba. Įmonės patirtis biotechnologijų, chemijos ir entomologijos srityje, bendradarbiavimas su mokslo institucijomis leidžia mokslo rezultatus panaudoti inovatyvių produktų kūrimui. Šis projektas yra tęstinė MKDS inovacinė veikla. Panaudodama jau įvykdytų ir vykdomų projektų įgyvendinimo metu įgytas žinias, MKDS inicijuoja projektą, kurio veiklos skirtos chitozano, išgauto iš vabalo didžiojo milčiaus, savybių tyrimui ir inovatyvių biologinių augalų apsaugos priemonių chitozano pagrindu kūrimui bei komercializavimui. Projekto metu kuriami Agrotosan® bioproduktai skirti sodininkystės ir miškininkystės sektoriams - augalų sėklų daiginimui, vegetatyviniam sodo ir miško augalų dauginimui, daigynų ir medelynų priežiūrai, augalų atsparumo didinimui bei apsaugai nuo grybinių ligų. Bioproduktų vartotojai – sodų ir miškų ūkiai, medelynai, urėdijos, privatūs miškų ir sodų savininkai. Inovatyvūs bioproduktai bus gaminami iš atsinaujinančių biologinių šaltinių - pramoniniu būdu auginamo vabalo didžiojo milčiaus chitino ir pasižymės didesniu efektyvumu ir biologiniu aktyvumu nei rinkoje egzistuojantys analogai. Šios inovacijos įdiegimas padės plėtoti inovatyvias ekologiškas technologijas sodininkystės ir miškininkystės šakose bei prisidės prie tvarios agrobiologinių išteklių plėtros. Įgyvendinus projektą, Agrotosan® bioproduktai bus platinami Lietuvos ir Europos rinkose. Projektas bus įgyvendinamas su partneriu UAB „Jūsų sodui“, turinčiu daugiametę patirtį augalininkystėje ir tinkamą infrastruktūrą projekto metu sukurtų produktų bandymams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-02-17
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-05-10)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-05-14) 49.50
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 424 015,98 Eur
Prašoma finansavimo suma: 313 603,49 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai