BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

ITV sistemos, kurios pagalba įkraunamos PHEF galios mechanizmas būtų valdomas debesų sistemos pagrindu sukūrimas ir testavimas

Nr. 01.2.1-LVPA-V-835-01-0016

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno miesto savivaldybės administracija
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Ikiprekybiniai pirkimai LT
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Projekto sąrašo numeris 01.2.1-LVPA-V-835-01

Projekto idėja – sukurti ir išbandyti sukurti intelektinę transporto valdymo sistemą skirtą miesto autobusams talpinantiems ne daugiau nei 22 keleivius (transporto priemonė M2 klasės I grupės CE kėbulu pagal 2008 m. gruodžio 2 d. Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie susisiekimo ministerijos viršininko įsakymą Nr. 2B-479 „Dėl motorinių transporto priemonių ir jų priekabų kategorijų ir klasių pagal konstrukciją reikalavimų patvirtinimo“), kurios pagalba autobusų su įkraunama hibridine pavara (PHEV) galios mechanizmas būtų valdomas debesų sistemos pagrindu, priklausomai nuo transporto priemonės padėties maršrute bei pagaminus bandomąją transporto priemonių partiją testuoti naujus išmaniuosius judumo modelius Kauno miesto viešojo transporto maršrutuose. Ištirti ir nustatyti ITS sistemos poveikį aplinkai (oro taršos, triukšmo lygių sumažėjimą) ir, eksperimentui pasiteisinus, pateikti į rinką inovacinį technologinį sprendimą didinantį transporto srautų valdymo veiksmingumą bei mažinantį aplinkos taršą.Pagrindiniai naudos gavėjai:1. dėl pagerėjusios paslaugos kokybės – miesto viešojo transporto keleiviai;2. dėl sumažėjusios oro taršos ir triukšmo lygio – miesto ir artimojo priemiesčio gyventojai ir svečiai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-04-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 839 226,80 Eur
Prašoma finansavimo suma: 713 342,78 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai