BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų Ainiai“ pritaikymas bendruomenės ir miesto gyventojų aktyviam laisvalaikio užimtumui

Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-21-0005

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas BĮ Kauno žiemos sporto mokykla „Baltų ainiai“
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė NEFORMALIOJO ŠVIETIMO INFRASTRUKTŪROS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Projekto sąrašo numeris 09.1.3-CPVA-R-725-21

Inicijuojamas projektas yra skirtas Kauno žiemos sporto mokykloje „Baltų ainiai“ vykdomų neformaliojo švietimo programų kokybės bei prieinamumo didinimui. Žiemos sporto mokykla įkurta 2001 metais. Tuo metu įkurta žiemos sporto mokykla įsikūrė 1983 metais pastatytoje ledo arenoje. Per daugiau kaip 15 veiklos metų įstaigoje sportuojančių mokinių skaičius išaugo iki 248. Tačiau bėgant metams neformaliojo švietimo veikloms skirta infrastruktūra paseno bei atsirado poreikis šiuo metu vykdomas ledo ritulio ir dailiojo čiuožimo sporto šakas papildyti siekiant pagerinti vykdomų paslaugų kokybę. Atsižvelgiant į numatytas problemas buvo nuspręsta rekonstruoti ledo arenos pastatą ir I-ąjame priestate įrengti patalpas, kuriose būtų vykdomos neformalųjį švietimą papildančios veiklos. Įgyvendinus numatytus infrastruktūrinius pakeitimus bus ne tik pagerinta vykdomų ledo ritulio ir dailiojo čiuožimo sporto šakų kokybė, tačiau ir sudarytos sąlygos priimti didesnį skaičių mokinių norinčių sportuoti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-07-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 922 616,64 Eur
Prašoma finansavimo suma: 582 060,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai