BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Kelio žvaigždė

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-04-0003

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas MENINĖS TEKSTILĖS DIRBTUVĖS "ARASAI"
Savivaldybė Šiaulių miesto
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-04

Ilgėjant gyvenimo trukmei, svarbu užtikrinti vyresnių žmonių psichologinę gerovę, sėkmingą senėjimą ir aktyvų laisvalaikį. Svarbus elementas pagyvenusių žmonių psichologinės gerovės tyrimuose yra jų socialinis, bendruomeninis ir fizinis aktyvumas: kuo didesnis pensinio amžiaus asmenų socialinis aktyvumas, tuo aukštesnė suvokiama gerovė, didesnis pasitenkinimas gyvenimu, sveikata.Projekto tikslas - stiprinti pensinio amžiaus asmenų grupės socialinį aktyvumą į(si)traukiant į kūrybinę saviraišką.Tikslinė grupė: darbingi pensinio amžiaus asmenys.Į projektą įtraukiami ir pensinio amžiaus savanoriai. Organizuojamos veiklos sudaro sąlygas socialiniam aktyvumui ir padeda pagyvenusiems žmonėms susitvarkyti su emocijomis, gerėja jų psichologinė savijauta ir pasitenkinimas gyvenimu, pensinio amžiaus asmenys skatinami būti naudingais bei reikalingais kitiems: 1. Dienos stovykla - pensinio amžiaus asmenų ir globojamų gyvūnų renginys, susitikimai su sergančiais vaikais bei vizitai pas kitus pensinio amžiaus asmenis užtikrinantys pagalbą sau per pagalbą kitam.;2. Mokymų ciklas - savanorystės pažinimas, pensinio amžiaus grupės asmenims suteiks žinių apie savanorišką veiklą, ugdys jų kūrybiškumą, bendradarbiavimą bei tobulins komunikacinius įgūdžius reikalingus atliekant savanorišką veiklą, kuri patenkins bendravimo poreikį, mažins vienišumo jausmą ir padės prasmingai įsilieti į visuomeninę veiklą;3. Įamžinti fotografijoje - visą Šiaulių miesto visuomenę supažindins su projektu, projekte dalyvaujančiais pensinio amžiaus asmenimis, atskleis tikslinės grupės švelnumą, psichologinę gerovę, socialinį aktyvumą ir naudingumą visuomenėje, poreikius ir kasdienes problemas.Kompleksiškos ir inovatyvios paslaugos prisidės prie Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo iki 2022 m.Projekto trukmė: 48 mėn.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-03-13)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 35 132,79 Eur
Prašoma finansavimo suma: 29 715,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-07-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-07-31
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
35 132,79 29 715,00 29 284,71 25 757,14

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 60.00 32.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-18 07:50

Susiję įrašai