BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Komunikacinio įskiepio prototipas leidžiantis integruoti nuotolinę interjero dizainerių konsultaciją į baldų ir kitų tiekėjų el. prekybos sistemas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0169

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Furniin"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Komunikacinio įskiepio prototipas leidžiantis integruoti nuotolinę interjero dizainerių konsultaciją į baldų ir kitų tiekėjų el. prekybos sistemas atitinka Sumanios specializacijos prioriteto „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“ įgyvendinimo tematikas: (2) dizaino ir audiovizualinių medijų technologijos ir produktai; (3) socialinės ir kultūrinės inovacijos visuomenės vystymo produktams ir paslaugoms kurti, novatoriški verslo modeliai. Projektas atitinka pagrindinį „Vanguard“ iniciatyvos principą – kurti partnerystes. O viena iš pagrindinių platformos suteikiamų galimybių - naujų bendrų produktų kūrimas (bendradarbiaujant vartotojui, interjero dizaineriui ir baldų gamintojui), kuris „Vanaguard“ iniciatyvoje įvardintas kaip siektinas tikslas. Kuriama platforma taip pat prisidės prie skaitmeninės ekonomikos plėtros ir Baltijos jūros regiono smulkių bei vidutinių įmonių konkurencinio pranašumo stiprinimo padedant kurti bendradarbiavimo su tarptautiniais partneriais galimybes ir mažinant barjerus bei didinant prieiga prie skaitmeninės rinkos (angl. „digital markets“). Per šią platforma Baltijos šalių baldų gamintojai ir interjero dizaineriai galės pasiekti vartotojus bet kurioje pasaulio šalyje ir pasiūlyti savo gaminius bei paslaugas inovatyviu būdu.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-08-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 29 823,29 Eur
Prašoma finansavimo suma: 26 840,96 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai