BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Laisvalaikio užimtumo organizavimas socialinės rizikos vaikams ir jaunuoliams

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-19-0007

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Sporto klubas "EXTREME GYM"
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-19

Socialinės rizikos ir nepasiturinčiose šeimose gyvenantiems ir socialinės rizikos vaikams Pakruojo mieste stinga laisvalaikio užimtumo bei pozityvios veiklos, dėl mažų finansinių galimybių jiems sudėtinga rasti įdomių nemokamų užsiėmimų. Projekto tikslas - gerinti socialinės rizikos vaikų ir jaunuolių savijautą jų socialinėje aplinkoje, didinti jų užimtumą užtikrinant laisvalaikio praleidimo formų patrauklumą ir prieinamumą bei ugdyti tarpusavio pagalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius savanorystės pagrindu.Laukiami rezultatai:1. Projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes): 20 asmenų (iš nepasiturinčių šeimų, iš socialinės rizikos šeimų ir socialinės rizikos vaikai ir jaunuoliai), kuriems pasiūlytos naujos sociokultūrinės ir kt. paslaugos soc. atskirties mažinimui - užimtumo ir turiningo laisvalaikio praleidimo programa, kurios metu bus vykdoma sociokultūrinė veikla.2. Surengta išvykų į sociokultūrinius renginius: laukiami rezultatai - 1 Vnt. (išvyka į jaunimo sąskrydį).3 Įtraukta tikslinės grupės dalyvių į savanorišką veiklą: 5 asmenys (iš projekte dalyvavusių tikslinės grupės 20 dalyvių, pasibaigus projektui, savanoriaus 5 dalyviai).Projekto metu suteikta užimtumo ir turiningo laisvalaikio praleidimo programa turės poveikį mažinant socialinės rizikos vaikų ir jaunuolių socialinę atskirtį bei pritrauks 20 projekto dalyvių aktyviai dalyvauti jiems įdomioje veikloje. Projekto dalyviai, įsitraukę į jiems patinkančias veiklas, kuriose galės dalyvauti ir po projekto įgyvendinimo, jausis saugesni, patenkins bendravimo poreikius, išsiugdys atsakingumą, pareigingumą. Jie pamatys kad yra kitoks gyvenimo būdas nei jų artimoje aplinkoje, be girtavimo, narkotikų, valkatavimo. Projekto naudą jaus ir jų šeimos nariai, nes jų vaikams pakils motyvacija mokytis ir lankyti mokyklą, vykdyti savanoriškas veiklas ir kt.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-19
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-04-13)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 9 160,30 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 760,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-09-25
Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-25
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-12-18
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
9 160,30 6 760,00 9 160,28 6 759,99

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 20.00 26.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-07 07:53

Susiję įrašai