BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Maistinių skaidulų ir pluošt. kanapių sėklų aliejaus mišinių technologinis funkcionalizavimas, sukuriant kapsulių ir bioaktyvaus komplekso prototipus

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-01-0101

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB Ebenus
Savivaldybė
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-01

Maistinės skaidulos – tai augalinės kilmės medžiagos, kurių funkcija mūsų organizme gana paprasta – padėti virškinimo sistemai. Mūsų gaminamas produktas nuo rinkoje esančių maistinių skaidulų skirsis tuo, kad mes skaidulines medžiagas praturtinsime kanapių aliejumi, kurio poveikis žmogaus sveikatai taip pat yra labai reikšmingas. Labiausiai kanapių sėklos ir tuo pačiu aliejus yra vertinamas dėl riebalų rūgščių, kurios ypač reikalingos žmogaus smegenims. Jose taip pat labai daug vitamino D.Taip pat aliejuje yra nemažai skaidulų, jis vertinamas ir dėl mineralų gausos, galiausiai, baltymų.Kanapės prisideda prie to, kad sėkmingai palaikoma žmogaus hormonų sistema, dažnai vartojamas ir tokiu atveju, kai bandoma susitvarkyti su įvairiomis odos, cholesterolio problemomis. Taip pat kuriamo produkto išskirtinumas pasižymės tuo, jog veikliąsias medžiagas mikrokapsuliuosime ir taip užtikrinsime veikliųjų medžiagų atsipalaidavimą tiek skrandžio, tiek storojo ir plonojo žarnyno vietose. Taip pasiekdami daugiafunkcį kuriamo produkto veikimą. Mikrokapsuliuotų skaidulų šiuo metu rinkoje nėra.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-03-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2020-05-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 33 025,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 18 061,25 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai