BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Mašininiu mokymo algoritmu pagrįsto maršruto sudarymo, tarp-Europinių krovinių vežėjams mikroautobusais, internetinės platformos komercializavimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0218

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Pojis"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

MB "Pojis" kuria internetinę sistemą smulkių siuntų ir keleivių pervežimams Europoje mikroautobusais. Populiariausi tokių vėžėjų reisai iš Lietuvos yra į Švediją, Norvegiją, Vokietiją ir Didžiąją Britaniją. Siekiant stiprinti šių vėžėjų konkurencinį pranašumą, projekto metu kuriama automatinė maršruto sudarymo sistema, kuri, naudodamąsi mašininio mokymosi algoritmu, sudėliotų gautus užsakymus į optimaliausią maršrutą. Tokiu būdu bus taupomi vėžėjų kaštai, didinamas pelnas ir mažinamas bendras nuvažiuotų kilometrų skaičius, taigi ir išmetamųjų anglies dioksido dujų kiekis. Be ekologinės ir ekonominės naudos, projektas taip pat prisidės ir prie tradicinių verslo rinkų perkėlimo į internetinę erdvę, paslaugų skaidrumo didinimo (vežėjų įvertinimai iš patvirtintų klientų, skaidri, aiški kainodara), o taip pat prie verslo skaidrumo didinimo (vežėjų bus prašoma patvirtinti savo profilį, pateikiant įmonės registracijos, bei kitus reikalingus dokumentus, taip iš rinkos išstumiant nelegalius, verslo neįteisinusius ar reikalingų dokumentų neturinčius vežėjus). Projektas prisideda prie Baltijos jūros regiono poreikio sprendimo "sausumos ir jūros maršrutus padaryti tiesesnius ir labiau tausojančius aplinką" ir tiesiogiai vysto antrąją prioritetinę, 5.3 Pasiekiamas ir patrauklus regionas, kryptį - gerinti vidaus ir išorės transporto sąsajas. Taip pat, projektas patenka į sumaniosios specializacijos krypties prioritetą 3.5.1 - Sumaniosios transporto sistemos ir informacinės ir ryšių technologijos. Projekto teminis specifiškumas - tirti ir kurti įvairių transporto rūšių elektroninio maršrutų planavimo ir eismo dalyviams informacijos pateikimo realiuoju laiku technologijas ir kitas sumanias technologijas.Projekto 10.3 dalyje, sukurtas prototipas bus išbandytas su 5 vėžėjų įmonėmis, gavus jų įvertinimus ir pastabas, prototipas bus baigtas kurti, o viešai internetinės sistemos pradžiai, bus surinktas didesnis kiekis Lietuvoje veikiančių vėžėjų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-01-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 27 688,26 Eur
Prašoma finansavimo suma: 24 919,44 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai