BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Mišraus mokymosi užtikrinimo technologijos LIVECLASS - mokymosi kelio pritaikomumo įrankio vystymo nuo prototipo iki parengto komercinimui produkto

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0157

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Membas"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Tradicinėse pamokose, kur mokiniai dalyvauja fiziškai, mokytojai nuolat stebi mokinių įsitraukimo bei suvokimo lygį, taip atlikdami savo pamokai (ir ypač - jos praktinei daliai) pakeitimus. Tokiu būdu, pamokos struktūra yra adaptuojama pagal grupės poreikį. Tačiau mokinio poreikiai yra smarkiai sumenkinami, kai šis mokosi nuotoliniu būdu, kadangi galimybė pateikti savo grįžtamąjį ryšį yra arba perkeliama į pamokos galą, kada yra atliekami interviu ar pildomos apklausos, arba visai nesuteikiama. Planuojama nuo prototipo iki rinkai parengto produkto išvystyti mišraus mokymosi užtikrinimo technologiją LIVECLASS - mokymosi kelio pritaikomumo įrankį, kuris užtikrintų savalaikį mokinio grįžtamojo ryšio pateikimą po sinchroninės pamokos bei pamokos praktinės dalies struktūros adaptavimą pagal individualią mokinio pažangą. Siekiama, kad LIVECLASS būtų pritaikoma grupėms iki 150 mokinių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-06-14
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 45 978,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 41 380,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai