BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Optimizuotos frezavimo-ištekinimo procesų technologijos, naudojant aukšto slėgio tepimą per špindelį, sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0093

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Akcinė bendrovė Mašinų gamykla "Astra"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

AB Mašinų gamykla „Astra“ yra viena seniausių ir didžiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įmonė kuria ir gamina nerūdijančio plieno talpas, talpyklas, slėginius indus ir kitus gaminius maisto, chemijos, medicinos ir kitų pramonės šakų įmonėms. Įmonės sukurta ir pagaminta produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vieni pagrindinių procesų įmonėje - apdirbimą (frezavimą, tekinimą ir pan.). Šių procesų metu susiduriama su kokybės ir našumo užtikrinimo keliamomis problemomis. Projekto metu sprendžiama itin aktuali problema įmonėse, užsiimančiose plieno apdirbimu (santykinai nekieto plieno sudėtingų konstrukcijų). Sprendžiama problema mechaninių apdirbimo procesų - frezavimo-ištekinimo- kokybės parametrų didinimas, tačiau kartu neprarandant arba net didinant pačio proceso našumą, apdirbinant sąlyginai nekietus konstrukcinius plienus. Projekto tikslas– sukurti optimizuotos frezavimo-ištekinimo procesų technologijos prototipą, naudojant aukšto slėgio tepimą per špindelį. Projekto metu bus ištirti skirtingų sudėčių tepimo – aušinimo emulsijos ir jos padavimo per besisukantį įrankį slėgio į pjovimo zoną įtaką frezavimo ir ištekinimo procesų našumui ir apdirbtų paviršių kokybei bei tyrimu metu gavus naujų žinių sukurta nauja optimizuota frezavimo technologija (prototipas), naudojant didelio slėgio tepimą ir aušinimą per įrankį. Atlikta mokslinės ir taikomosios literatūros apžvalga, leidžia teigti, kad būtent emulsijos įtaka frezavimo ir tikslaus ištekinimo technologijoms nėra tinkamai ištirta ir todėl analizei reikalinga atlikti taikomuosius mokslinius tyrimus bei jų rezultatus patvirtinti arba paneigti atliekant eksperimentinės plėtros veiklas. Sukurta technologija būtų pritaikoma įmonės gamybos procese ir leistų pasiekti didesnį apdirbimo procesų našumą su atitinkamai aukšta gaminių kokybe.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-02-04
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 51 633,12 Eur
Prašoma finansavimo suma: 46 469,80 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020-02-10
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-05-09
Sutarties pasirašymo diena: 2020-05-18
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-06-27
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
51 633,12 46 469,80 51 633,12 46 469,80

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Investicijas gavusių įmonių išlaidos MTEP veikloms Eur 9000.00 0.00
2 Investicijas gavusių įmonių sukurti gaminių, paslaugų ar procesų prototipai (koncepcijos) Skaičius 1.00 1.00
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-24 08:06

Susiję įrašai