BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pagalbos teikimas Šiaulių miesto gyventojams, prižiūrintiems savo šeimos narius (ligonius)

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-04-0002

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Viešoji įstaiga Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras
Savivaldybė Šiaulių miesto
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-04

Viešoji įstaiga Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras (toliau- ŠPPS centras) teikia paliatyvią pagalbą sunkiai sergantiems Šiaulių miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams ir jų artimiesiems, siekinat palengvinti ligonių fizines kančias, spręsti psichologines ir socialines problemas, padėti ligonio šeimai netekties laikotarpiu, teikti dvasinę pagalbą. Atsižvelgiant į Šiaulių miesto demografinę situaciją, stebint gyventojų senėjimo tendencijas bei gyventojų,sergančių sunkiomis, nepagydamomis ligomis, kuriems reikalinga paliatyvi pagalba, skaičiaus didėjimą, ŠPPS centras kartu su partneriais pasiryžo įgyvendinti socialinę visuomenės atskirtį mažinantį projektą "Pagalbos teikimas Šiaulių miesto gyventojams, prižiūrintiems savo šeimos narius (neįgaliuosius)". Projektas svarbus Šiaulių miesto bendruomenei tuo, kad prisidės prie paliatyvios pagalbos paslaugų prieinamumo gerinimo, skatins savanorystę ir empatiją sunkiai sergantiems ligoniams, prisidės prie sunkius ligonius slaugančiųjų artimųjų grąžinimo į visuomeninį gyvenimą, paskatins grįžti į darbo rinką. Projekto tikslinė grupė (45 asmenys, slaugantys sunkiai sergančius artimuosius namuose) gaus atokvėpio paslaugas: psichologo ir psichoterapeuto pagalbą, galimybę užsiimti mėgstama laisvalaikio ar darbine veikla. Bus išplėtota savanoriška veikla- darbui su neįgaliaisiais apmokyta 15 savanorių. Parengti savanoriai dienos užimtumo centre sunkiai sergantiems asmenims, kuriuos prižiūri/slaugo jų artimieji, talkins specialistams teikiant reabilitacijos, sielovados, meno ir rankdarbių, hipoterapijos paslaugas. Numatomas kompleksiškas paslaugų teikimas šeimoms, kurios prižiūri sunkią negalią turinčius narius: gerinamas šeimų narių namų aplinkos emocinis mikroklimatas, mažinama socialinė ir ekonominė atskirtis, suteikiant psichosocialinę, užimtumo terapiją ir kitą reikalingą pagalbą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-03-29)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 17 516,50 Eur
Prašoma finansavimo suma: 12 176,88 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-11-30
Sutarties pasirašymo diena: 2018-07-31
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-02-03
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
17 516,50 12 176,88 17 515,83 12 176,41

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 45.00 45.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-24 07:50

Susiję įrašai