BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Potrauminio streso sutrikimo būklės stebėsenos technologijos, užtikrinančios veiksmingą asmens ir gydytojo sąveiką, sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0215

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Pars prima"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Projekto tikslas - sukurti veiksmingą Potrauminio streso sutrikimo (PTSS) būklės stebėsenos technologiją, užtikrinančios veiksmingą asmens ir gydytojo sąveiką. Kuriama technologija pasižymi šiomis naujovėmis: - Sprendinys grindžiamas giliais tyrimais, apimančiais detalią paciento ir gydytojo psichoterapeuto poreikių analizę. - Numatomos sąsajos PTSS paciento kaupiama būklės informacija su gydytojo psichoterapeuto informacine sistema, kai derinamos telemedicinos ir tradicinio gydymo prieigos. - Taip pat planuojamas dirbtinio intelekto panaudojimo galimybės ištyrimas. - Taip pat verta pažymėti, kad toliau plintant COVID-19 pandemijai, ši papildoma technologija gali būti perkeliama į streso ar nerimo valdymo sritis. - Toliau plintant COVID-19 pandemijai, nuotolinis pagalbos modelis tampa patrauklia alternatyva tradiciniam tiesioginiam gydytojo- paciento kontaktui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-12-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 30 652,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 30 652,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai