BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Šeimos parko ir skverų įkūrimas, prieigų bei jungties tarp jų infrastruktūros sutvarkymas Lentvario mieste

Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-01-0018

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Trakų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Miestų kompleksinė plėtra
Prioritetas 7 PRIORITETAS. Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas
Projekto sąrašo numeris 07.1.1-CPVA-R-905-01

Lentvario miestas, atsižvelgiant į jo patogią strateginę vietą, sąlyginai nedideles nekilnojamo turto kainas, laikoma perspektyvia gyvenamąja vieta, alternatyvia Vilniaus miestui. Tačiau tam, kad Lentvario miestas būtų patrauklus gyventi, reikalingas gyvenamųjų teritorijų ir viešųjų erdvių sistemos kompleksinis sutvarkymas – privažiavimų, pėsčiųjų ir dviračių takų, inžinerinius tinklų, bendruomeninės infrastruktūros, želdinių ir kitos viešųjų erdvių infrastruktūros modernizavimas.Įgyvendinus projektą bus sutvarkytos trys viešosios erdvės Lentvario mieste (Šeimos parkas, skveras prie daugiabučių gyvenamųjų namų Bažnyčios/Sodų g., Mokyklos g. esantis skveras), jų prieigos ir modernizuotos jungtys tarp jų (automobilių stovėjimo aikštelė, adresu Klevų al. 47A, dalis Klevų alėjos, Mokyklos g., Miško 2-osios g.). Numatoma infrastruktūra: įrengti ar modernizuoti pėsčiųjų ir dviračių takai, skverų danga, apšvietimas, įrengtos saugumo priemonės, mažosios architektūros elementai, aktyvaus laisvalaikio aikštelės, sutvarkytas apželdinimas.Tikėtina, kad įgyvendinus projektą, bus pagerinta investicinė ir ekonominė aplinka: sukurta infrastruktūra galės naudotis Lentvario miesto gyventojai bei paslaugas teikiantys subjektai. Projekto įtaka miesto gyventojams pasireikš per naudojimąsi sukurta kokybiška viešąja infrastruktūra ir platesnėmis poilsio, viešųjų paslaugų galimybėmis. Kompleksiškai sutvarkius numatytų teritorijų viešąją infrastruktūrą ir jų prieigas, bus stiprinami esami traukos centrai, atitinkantys vietos bendruomenės (tikslinių grupių) poreikius ir gebančios pritraukti papildomas privačias investicijas įvairių paslaugų teikimui, tuo pačius didinant vietos ekonominį patrauklumą ir stiprinant tolimesnio vystymo ir netolygumų mažinimo potencialą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-09-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 060 356,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 948 470,33 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2016-05-27
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-03-31
Sutarties pasirašymo diena: 2020-04-06
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
1 055 244,96 948 470,33 381 759,37 353 248,11

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Sukurtos arba atnaujintos atviros erdvės miestų vietovėse 42944.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-23 07:59

Susiję įrašai