BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Seksualinio priekabiavimo mažinimo galimybės Lietuvos studentų imtyje

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-03-0019

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vytauto Didžiojo universitetas
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-03

Užsienio tyrimai rodo, jog su seksualiniu priekabiavimu susiduria kas antra moteris ir apie 10 proc. vyrų ir nors dažniausiai seksualinio priekabiavimo aukomis tampa studentai, kurie neretai ir įsitraukia į nepageidaujamą seksualinio pobūdžio veiklą, vis dėlto Lietuvoje trūksta tyrimų nagrinėjančių seksualinio priekabiavimo problemą, taip pat pasigendama seksualinio priekabiavimo prevencinių programų, kurių veiksmingumą įrodo užsienio patirtis. Šių programų nebuvimas neleidžia įvertinti, kiek prevencinės priemonės galėtų būti veiksmingos mažinant įsitraukimą į nepageidaujamą seksualinio pobūdžio veiklą ir didinat seksualinio priekabiavimo atpažinimą.Projekto tikslas – ugdyti studento mokslinių tyrimų atlikimo bei pristatymo įgūdžius, parengiant trumpalaikę intervencinę programą studentų seksualinio priekabiavimo atpažinimui ir mažinimui bei įvertinant jos efektyvumą.Projekto metu studentė parengs trumpalaikę intervencinę programą studentų seksualinio priekabiavimo atpažinimo didinimui ir įsitraukimo į tokią veiklą mažinimui bei įvertins jos efektyvumą. Siekiant didesnio visuomenės švietimo seksualinio priekabiavimo tema ir dalinimosi žiniomis mokslinėje bendruomenėje, tyrimo rezultatų pagrindu bus parengtas mokslinis straipsnis ir žodinis arba stendinis pranešimas nacionalinėje konferencijoje. Trumpalaikės intervencinės programos parengimas ir rezultatų pristatymas leis ne tik tobulinti studentės mokslinių tyrimų atlikimo ir rezultatų pristatymo mokslininkų bendruomenei įgūdžius, bet ir patikrinti trumpalaikės intervencinės programos realizavimo galimybes ir įvertinti jos efektyvumą mažinant įsitraukimą į nepageidaujamą seksualinio pobūdžio veiklą bei didinant seksualinio priekabiavimo atpažinimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-07-26
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-09-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-09-25) 90.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 024,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 024,40 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2017-09-29
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-10-10
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 024,40 2 024,40 2 024,40 2 024,40

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas 1.00 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-12 07:56

Susiję įrašai