BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

SENJORAI MODERNIOJE VISUOMENĖJE

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Asociacija "Rietavo trečiojo amžiaus universitetas"
Savivaldybė Rietavo
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-08

Rietavo miesto pagyvenusiems žmonėms bei jų šeimos nariams organizuosime kūrybines dirbtuves. Sieksime, kad dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse senjorai jaustųsi savimi, kurtų, mokytųsi vieni iš kitų ir bendrautų Prieš organizuojant kūrybines dirbtuves parengsime savanorius, kurie aplankytų pagyvenusius žmones namuose, išsiaiškintų jų gebėjimus bei norus. Kūrybinėse dirbtuvėse galės atsiskleisti senjorai savo gebėjimais bei vieni iš kitų pasimokyti, o taip pat susirinkę bendraamžiai prasmingai drauge praleistų laiką. Siekiant padidinti pagyvenusių bei socialiai remtinų žmonių integraciją į visuomenę, organizuosime nuolatinius kultūrinius sportinius užsiėmimus: dainavimą senjorų chore bei ansamblyje, tautinius šokius, linijinius šokius, gydomąją gimnastiką baseine, grupinės kinizeterapijos užsiėmimus, temines paskaitas. Kiekvieną veiklos sritį organizuos senjorai – savanoriai. Šiai veiklai organizuoti parengsime 8 savanorius. Prieš prasidedant nuolatiniams užsiėmimams, pirmiausiai bus organizuojami savanorių mokymai, išnagrinėjamos veiklos specifikos bei darbas su pagyvenusiais žmonėmis. Daugelis Rietave gyvenančių pagyvenusių žmonių norėtų daugiau pažinti savo kraštą, jo kultūrą, pabuvoti pirmojoje sostinėje Kernavėje bei Trakuose, todėl planuojame organizuoti edukacinę ekskursiją susipažįstant su karaimų senaisiais papročiais. Socialiai pažeidžiamų gyventojų didesnei integracijai ir įsitraukimui į bendruomenės gyvenimą organizuosime senjorų sveikatingumo stovyklą. Stovyklautojai bus suskirstyti į 5 grupes, kurios lenktyniaus. Kiekvienai grupei vadovaus savanoris – organizatorius. Jo funkcijos: komandinio darbo organizavimas, užduočių paskirstymo ir vykdymo organizavimas, budėjimo virtuvėje organizavimas, darbo vietų sutvarkymo organizavimas, dėmesys ir globa silpnesniesiems (bus pagyvenusių žmonių ir su negalia). Visą veiklą stovykloje organizuos 8 savanoriai senjorai. Pasitelkę sveikos gyvensenos specialistus organizuosime edukacines priemones.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-04-12)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 9 335,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 819,29 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2018-08-31
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-07-10
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
9 335,00 7 421,00 9 335,00 7 421,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 50.00 69.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-07 07:53

Susiję įrašai