BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Senjorų agapė

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-04-0001

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčia
Savivaldybė Šiaulių miesto
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-04

Daugelis pensinio amžiaus asmenų negali pilnavertiškai pasirūpinti savo sociokultūriniais poreikiais, socialinėse erdvėse tenkinti norą bendrauti, jaustis įsilieję į visuomeninį gyvenimą. Nemaža dalis pensinio amžiaus asmenų yra darbingi ir dar gali save realizuoti profesinėje srityje, tačiau trūksta kompetencijų, kurios pagerintų jų situaciją darbo rinkoje. Projektas „Senjorų agapė“ orientuotas į senjorų asmeninį ir profesinį aktyvinimą, teikiant pagalbą sau per pagalbą kitiems. Agapė esmė – besąlygiška ir nekelianti reikalavimų meilė kitam žmogui; duodanti, dovanojanti, tausojanti ir globojanti. Agapėje vyksta socialiniai mainai, asmenybės augimas, stiprėja socialiniai įgūdžiai ir pan. Projekto tikslas - senjorų aktyvios pozicijos įtvirtinimas: pagalba sau per pagalbą kitam.Tai inovatyvus ir Šiaulių bendruomenei reikšmingas projektas, kuris mažins socialinių paslaugų senjorams trūkumą bei suteiks senjorams (ir kitoms visuomenės grupėms) naujas, modernias paslaugas, kurios neteikiamos Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo teritorijoje ir Lietuvoje.Projekto veiklos „Senjorų pusryčiai“, „Senjorų akademija“, „Pasimatuok savanorystę“ bei „Senjorų dūzgės“, kurių metu teikiamos sociokultūrinės paslaugos, savanoriškos veiklos skatinimas, vykdomi darbo rinkai reikalingų įgūdžių formavimo mokymai, organizuojami skirtingų bendruomenės grupių susitikimai (renginiai) spręs Šiaulių mieste pasireiškiančias užimtumo ir (ar) socialinės atskirties problemas, stiprins darbingų senjorų profesinio potencialo panaudojimas per verslo ir vietos valdžios ryšius.Organizuojamos veiklos apjungs Šiaulių miesto bendruomenę: darbingus pensinio amžiaus asmenis (tikslinė grupė, kurių socialinės integracijos ir įsitraukimo į darbo rinką yra siekiama), savivaldybių institucijos ir įstaigos, privačios įmonės ir asocijuotos verslo struktūros, NVO ir kiti bendruomenės nariai.Projekto trukmė – 48 mėnesiai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-03-29)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 37 280,35 Eur
Prašoma finansavimo suma: 29 715,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-07-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-07-31
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
31 756,58 25 312,18 30 693,26 25 193,90

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 60.00 58.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-25 07:50

Susiję įrašai