BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Socialinio taksi“ klientų įgalinimas dalyvauti ekonominiame gyvenime, teikiant jiems individualias transporto paslaugas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0326

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Projekto „Socialinio taksi“ klientų įgalinimas dalyvauti ekonominiame gyvenime, teikiant jiems individualias transporto paslaugas, tikslas - spręsti tikslinės grupės mobilumo problemas, žmonėms su negalia vykstant į/iš ekonominio užimtumo vietas, teikiant pavėžėjimo techniškai pritaikytu automobiliu ir asmeninio asistento paslaugas. „Socialinis taksi“ pavėžėjimo ir palydėjimo paslaugas teikia negalią turintiems asmenims (judantiems paprastu ar elektriniu vežimėliu, turintiems negalią, turintiems mažesnį nei 55 proc. darbingumo lygį), taip prisidėdamas prie negalią turinčių žmonių integracijos į visuomenę gerinimo, neįgaliųjų socialinių ryšių ir savarankiško gyvenimo įgūdžių vystymo, ekonominio užimtumo didinimo. Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atliktoje apklausoje apie neįgalųjų integraciją visuomenėje ir trukdžius gyventi savarankišką, socialiai ir ekonomiškai aktyvų gyvenimą, asmenys su negalia didžiausia problema įvardijo transporto nepritaikomumą arba jo nebuvimą. Dėl šios priežasties ir vis labiau drąsėjančių gyvenimą gyventi neįgaliųjų, pastebimas individualių pavėžėjimo paslaugų poreikio augimas. Šiuo projektu planuojama prisidėti prie 25 tikslinės grupės asmenų mobilumo problemų sprendimo, per metus ketinama atlikti apie 2500 pavėžėjimų iš/į darbo vietas, sukurti ir įgyvendinti smūginę kampaniją, paliesiančią šimtus tikslinės grupės atstovų ir tūkstančius visuomenės narių. Projekto tikslinei grupei, negalią turintiems asmenims, gyvenantiems Vilniaus Šiaurinėje ir Pietinėje teritorijose, pavėžėjimai į/iš ekonominio užimtumo vietas bus teikiami nemokamai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 17 845,01 Eur
Prašoma finansavimo suma: 16 600,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai