BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Šoklio-Ramo srovės sandų tyrimas puslaidininkiniuose ir organiniuose dariniuose

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-03-0006

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-03

Projekto tikslas yra teorinių ir eksperimentinių tyrimų studento kvalifikacijos tobulinimas siekiant gilesnio ir visapusiško jaunųjų tyrėjų pasirengimo profesionaliam fundamentinių problemų sprendimui, nagrinėjant universalius puslaidininkinių ir organinių medžiagų prietaisų signalų parametrus elektrodinamikos artinyje. ES struktūrinių fondų parama šio projekto, skirto studento gebėjimų ugdymui vykdant eksperimentinius ir teorinius tyrimus, įgyvendinimui būtų verta investicija ruošiant MS studentą doktorantūros studijoms ir aukštos kvalifikacijos LR tyrėjų rengimą. Daugelio prietaisų, tokių kaip spinduliuočiai detektoriai, impulsiniai galios diodai, klistronai ir kt., signalų dinamikos ir kinetikos nagrinėjimas yra grindžiamas Šoklio-Ramo teorema, nusakančia sąryšį tarp srovės stiprio, krūvio dreifo greičio, krūvio poliarumo ir darinio talpos (svertinio lauko) dydžių ir jų kitimų laike. Gilesniame Šoklio-Ramo srovės nagrinėjime ir matavimuose galima išskirti sandus, susietus su krūvio dreifu, difuzija, pagavimu bei termine emisija ir šių procesų nulemtais elektromagnetinio lauko persiskirstymais. Srovės sandų išskyrimas leistų numatyti prietaisų, tokių kaip dalelių detektoriai, saulės celės etc., parametrų (krūvio surinkimo efektyvumo ir kt.), optimizavimo gaires. Darbe būtų teoriškai ir eksperimentiškai nagrinėjami dinaminiai Šokli-Ramo srovės kinetikų evoliucijos uždaviniai puslaidininkiniuose ir organiniuose dariniuose, esant įvairiems (blokuojantiems, krūvį atskiriantiems, nuskurdinimo) barjerams ir kontaktams bei aprašomi slinkties ir konvekcinės srovės sandai, esant tūrinei ir lokalizuotai bipolei krūvininkų injekcijai spinduliuotėmis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-07-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-09-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-09-25) 69.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 839,05 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 839,05 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2017-09-29
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-10-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 839,05 2 839,05 2 839,05 2 839,05

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas 1.00 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-12 07:56

Susiję įrašai