BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

TARPDISCIPLININIŲ TYRĖJŲ KOMPETENCIJŲ STIPRINIMAS NUKREIPIANT JAS IŠMANIŲJŲ APSAUGINIŲ TEKSTILĖS GAMINIŲ KŪRIMUI

Nr. 01.2.2-CPVA-K-703-02-0019

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė KOMPETENCIJOS CENTRŲ IR INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO CENTRŲ VEIKLOS SKATINIMAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-CPVA-K-703-02

Projektas skirtas stiprinti ir ugdyti naujas tyrėjų kompetencijas tarpdisciplininių tekstilės technologijos, fizikos, informatikos, elektronikos bei mechanikos inžinerijos srityse, nukreipiant jas naujų poreikių gamyboje tenkinimui ir naujos gaminių kokybės atsiradimui. Šių kompetencijų sinergijos Lietuvoje ypač trūksta ir tai yra problema, kuriant tokius ateities produktus, kaip išmaniosios tekstilės gaminiai, kuriuose derinamos įvairios žmogaus sveikatos monitoringo, temperatūros reguliavimo, reagavimo į įvairius išorinius dirgiklius ir kt. funkcijos, o jie vis plačiau naudojami aktyviai gyvensenai, sportui, apsaugai nuo pavojingų veiksnių, saugumui. Šio projekto uždavinys – suvienyti skirtingų kompetencijų tyrėjus ir sukurti išmanųjį apsauginį gaminį, turintį didelį rinkos potencialą. Tokio gaminio kūrime bus įgyvendinamos trys viena kitą papildančios veiklos: sukurta ir į apsauginį gaminį integruota termoreguliacinė aktyvi elektroninė temperatūros reguliavimo sistema, sukurtos funkcinės dangos, efektyviai saugojančios nuo nejonizuojančios elektromagnetinės spinduliuotės bei, naudojant pažangią vakuuminę kompozitų laminatų ir pluoštais armuotų kompozitų formavimo technologiją, sukurti kompozitai, saugantys nuo mechaninio poveikio. Kiekviena iš šių veiklų atskirai turi komercinį potencialą, patrauklų tolesnėms investicijoms, o apjungtos į išmanaus gaminio sukūrimą leis padaryti proveržį aukštos pridėtinės vertės gaminių rinkoje. Projekto rezultate bus sukurtas išmaniojo apsauginio gaminio prototipas, kuris gali būti pritaikytas tolesniam diegimui pramonėje. Projekto veiklos ugdys skirtingų sričių mokslininkų bendradarbiavimą, be kurio neįmanomas pažangių tekstilės ir aprangos produktų bei technologijų kūrimas ir ateities pramonės vystymasis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-05
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-03-28)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-03-28) 54.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 521 155,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 307 158,41 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-05-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-06-01
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
565 149,29 307 158,41 492 582,94 273 530,14

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 0.00
2 Investicijas gavusių mokslo ir studijų institucijų pateiktos patentų paraiškos Skaičius 2.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-28 07:57

Susiję įrašai