BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Tvaraus socialinio verslo startas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0402

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas VšĮ "Galiu kitaip"
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Senstanti visuomenė, didėjantis vaikų su nedideliais raidos sutrikimais skaičius, asmenų su negalia integracija į darbo rinką, kokybiško užimtumo jaunimui stoka – pagrindinės Alytaus miesto socialinės problemos, kurias bus siekiama spręsti šio projekto vykdomų veiklų pagalba. Projekto tikslas – skatinanti kurti socialinį verslą bei suteikti visokiariopą metodinę, praktinę bei mentorystės pagalbą darbingiems bedarbiams ir neaktyviems asmenims, socialinėje atskirtyje dėl skurdo esančioms šeimoms bei kitiems Alytaus miesto gyventojams, užtikrinant užimtumą ir naujų verslumo iniciatyvų įgyvendinimą. Projekto apimtyje bus skatinama pažvelgti į socialines problemas ir pabandyti sukurti socialinį verslą, kuris prisidėtų prie bendruomenėje egzistuojančių socialinių problemų sprendimo. Socialinio verslo steigimu suinteresuoti tikslinės grupės dalyviai bus kviečiami dalyvauti praktinėse dirbtuvėse – strateginėse sesijose (mokymuose su praktiniais užsiėmimais), kurių metu „Design thinking“ metodika bus ieškoma idėjų socialinio verslo kūrimui, po to – jos išgryninamos, apibrėžiamas produktas ar paslauga, tikslinis klientas, galimi paslaugų paketai, reikalingos priemonės ir resursai, sudaromas marketinginis planas, išnagrinėjama esama rinkoje pasiūla ir paklausa, nusimatomas finansavimo poreikis. Šis metodas – pasaulyje pripažintas kaip vienas iš efektyviausių metodų, padedančių suvokti kuriamo verslo esmę, tinkamai pasirengti jo startui bei naudojamas verslo pradžiai ar jau esamų veiklų vystymui bei verslo plėtrai. Todėl net tie dalyviai, kurie nesukurs galutiniame etape socialinio verslo, įgaus puikius įgūdžius, pritaikomus ir ateityje tam, kad gebėtų ieškoti verslui idėjų bei tinkamai pasirengti jų įgyvendinimui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-08-04
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-10-02)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 15 001,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 13 876,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-11-09
Sutarties pasirašymo diena: 2020-11-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
15 001,00 13 876,00 4 000,00 4 000,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 25.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-19 07:50

Susiję įrašai