BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Tvari hibridinė lokomotyvo traukos sistema su gamtinėmis dujomis varomu varikliu, energijos akumuliavimu ir tos sistemos valdymo bei stebėsenos įranga

Nr. 01.2.1-LVPA-V-835-01-0020

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Akcinė bendrovė "Lietuvos geležinkeliai"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Ikiprekybiniai pirkimai LT
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Projekto sąrašo numeris 01.2.1-LVPA-V-835-01

Projektas bus vykdomas trimis etapais: I etapas. Koncepcijos sukūrimas. Šiame etape planuojama surinkti informaciją apie įvairių hibridinių pavarų privalumus bei trūkumus ir atlikus skaičiavimus bei modeliavimą pagrindžiant optimalios hibridinės sistemos pasirinkimą. Šiame etape bus sudaromas kelio modelis, kuriame bus modeliuojamas lokomotyvo važiavimo atvejis. Modeliavimo metu bus nustatyta, kokia jėgainės galia ir koks energijos kiekis reikalingas lokomotyvui (sąstatui) įsibėgėjant ir judant pastoviu greičiu, o lėtėjant – koks energijos kiekis bus regeneruojamas bei šių režimų trukmė. Taip pat bus nustatomas važiavimui reikalingos mažiausios ir didžiausios jėgainės galios santykis. Visos šios analizės, skaičiavimai ir modeliavimas leis nustatyti lokomotyvo traukos sistemos veikimo režimus ir reikalingus energijos kiekius, todėl tai leis racionaliai parinkti traukos sistemos jėgainės ir akumuliatorių baterijos dydžius ir galiausiai, konkrečiam nagrinėjamam atvejui sukurti optimalios konstrukcijos inovatyviąją hibridinės pavaros su gamtinėmis dujomis varomu varikliu koncepciją. II etapas. Prototipo maketo sukūrimas ir išbandymas. Šiame etape bus atliekamas maketo sukūrimas ir išsamus maketo tyrimas, bandymas laboratorijoje imituojant darbą. III etapas. Bandomojo produkto gamyba ir bandymai realiomis sąlygomis. Šiame etape sukurta inovatyvioji hibridinė su gamtinėmis dujomis varomu varikliu ir energijos akumuliavimu traukos sistema bus įmontuojama į esamą lokomotyvą. Pradžioje bus atliekamas lokomotyvo rekonstrukcijos projektas, vėliau, lokomotyvas išardomas ir keičiama jo konstrukcija pagal parengtą projektą. Rekonstruotame lokomotyve įrengiama sukurta inovatyvioji hibridinė traukos sistema ir atliekami lokomotyvo bandymai realiomis sąlygomis. Įvairių parametrų bandymų metu stebėsenai bei analizei bus sukurta speciali įranga.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-09-17
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 300 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 000 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai