BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB „FET Contracting“ darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-K-805-01-0038

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas UAB "FET Contracting"
Savivaldybė Klaipėdos miesto
Priemonė Žmogiškieji ištekliai Invest LT+
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-K-805-01

UAB “FET Contracting” pagrindinė veikla – pastolių montavimo/demontavimo darbai ir darbo jėgos nuoma pramonės sektoriuje. Įmonė priklauso tarptautiniam įmonių tinklui FridayEuroTech, kuris savo klientams siūlo aukščiausios kokybės paslaugas. Teikiant paslaugas griežtai kontroliuojama darbų saugumas, darbo kultūra bei aplinkosauga. Pagrindinė įmonės pastolių montavimo paslaugų rinka yra Olandija ir Belgija, tačiau įmonė planuoja plėsti klientų ratą ir kitose rinkose. Augant įmonės paslaugų apimtims ir darbuotojų skaičiui, natūraliai susiduriama su būtinybe apmokyti naujus darbuotojus bei kelti esamų kvalifikaciją.Norint teikti pastolių montavimo paslaugas pagal visus saugumo bei kokybės reikalavimus ES šalyse ir Lietuvoje, įmonės specialistai privalo turėti tam tikras kvalifikacijas: pastolininko padėjėjas (Assistant Scaffolder), pastolininko A lygis (Basic Scaffolder), pastolininko B lygis (Advanced Scaffolder) ar pastolių inspektorius (Scaffold inspector). Problemos su kuriomis šiuo metu susiduria įmonė yra nepakankama darbuotojų kvalifikacija ir tokio pobūdžio darbuotojų trūkumas Lietuvos darbo rinkoje. Lietuvoje apskritai nėra vykdomi tokio pobūdžio mokymai, kuriuos pabaigus būtų suteikiamas atitinkamos kvalifikacijos pažymėjimas (sertifikatas) darbui ES šalyse. Projekto metu numatomi įmonės darbuotojų apmokymai, siekiant įmonės darbuotojams suteikti žinias ir gebėjimus bei įgyti minėtus kvalifikacijos sertifikatus. Taip siekiama perimti geriausią užsienio įmonių patirtį, sudaryti sąlygas įmonei toliau plėsti savo paslaugų apimtis. Apmokyti darbuotojai įgytas žinias tiesiogiai panaudos savo darbe, o tai užtikrins darbuotojų kokybišką užimtumą, todėl įmonė siekia galimybės pasinaudoti ES lėšomis savo darbuotojų kvalifikacijai kelti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-01-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-03-30)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-03-30) 82.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 379 389,96 Eur
Prašoma finansavimo suma: 189 694,98 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-02-05
Sutarties pasirašymo diena: 2016-05-06
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
379 389,96 189 694,98 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 152.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-19 07:59

Susiję įrašai