BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Ugdančio užimtumo paslaugų vystymas Rietavo žmonėms su sutrikusio intelekto negalia

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-08-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "RIETAVO VILTIS"
Savivaldybė Rietavo
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-08

Tikslinė grupė:25 tiesiogiai projekte dalyvaujančių Rietavo miesto sutrikusio intelekto neįgalieji ir jų šeimos nariai. Taip pat dalyvaus jaunimas-savanoriai, vietos valdžios atstovai, kitų Rietavo organizacijų atstovai.Projekte veiklos atitinka Priemones 10.1. punkte nurodytas veiklas. Veiklos skirtos socialinei atskirčiai mažinti, orientuotos į neįgaliųjų įvairių socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę, bei inicijuotų naujų gyventojų poreikius atitinkančių socialinių paslaugų teikimą ir plėtrą.Įdiegtos naujos paslaugos ir patobulintos jau vykdomos paslaugos užtikrins geresnę sutrikusio intelekto negalią turinčių asmenų ir jų šeimų narių integraciją Rietavo mieste bei mažins jų socialinę atskirtį. Apmokyti savanoriai pagerins teikiamų socialinių paslaugų kokybę ir padidins jų įvairovę ateityje. Vystomas dialogas su sprendimų priėmėjais įtakos, kad jų priimamuose sprendimuose diegiant ir įgyvendinant savivaldybės programas, iniciatyvas būtų atsižvelgiama į paslaugų sutrikusio intelekto neįgaliesiems specifiką. Bendrijos „Rietavo viltis“ taryba ir ateityje ieškos galimybių dalyvauti įvairiuose fondų projektuose, siekdama didinti teikiamų socialinių paslaugų prieinamumą ir kokybę,gerinti socialiai pažeidžiamų žmonių gyvenimo kokybę. Projektas prisidės prie veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ 8.6 investicinio prioriteto „BIVP strategijų įgyvendinimas“ 8.6.1 konkretaus uždavinio „Pagerinti vietines įsidarbinimo galimybes ir didinti bendruomenių socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenių, verslo ir vietos valdžios ryšius“ rezultato:- Socialinių partnerių organizacijose ar NVO savanoriaujantys dalyviai (vietos bendruomenės nariai), praėjus 6 mėnesiams po dalyvavimo ESF veiklose.Projekto veiklos prisidės prie socialinės atskirties mažinimo Rietavo mieste. Projekto dalyviai gavę informacijos apie socialines paslaugas, turės galimybę įsitraukti į socialines veiklas, padidės jų gyvenimo kokybė, poreikiai.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-04-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 11 197,64 Eur
Prašoma finansavimo suma: 8 645,80 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-09-19
Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-19
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-11-08
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
11 197,64 8 645,80 11 197,64 8 645,80

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 30.00 33.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-03 07:52

Susiję įrašai