BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Žmogaus atramos-judėjimo, kvėpavimo ir širdies-kraujagyslių sistemų diagnostikos ir reabilitacijos centro Druskininkuose steigimas

Nr. 03.3.1-LVPA-K-803-01-0048

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Aprendo"
Savivaldybė Druskininkų
Priemonė Regio Invest LT+
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-803-01

UAB „Aprendo“ planuoja plėsti savo veiklų spektrą ir investuoti į turimą nenaudojamą pastatą (esantį strateginėje Druskininkų miesto vietoje) jame įkuriant Lietuvoje unikalų ir analogų neturintį, mokslinėmis inovacijomis ir pažangiomis technologijomis pasižymintį, „Žmogaus atramos-judėjimo, kvėpavimo ir širdies-kraujagyslių sistemų diagnostikos ir reabilitacijos centrą“ su vienintele Baltijos šalyse labai žemos (iki minus 110 C) temperatūros šalčio terapijos kamera „IceLab“ ir keturių žvaigždučių klasės viešbučiu, su kiekviename kambaryje įdiegta revoliucinė nanotechnologijomis paremta „Nanodron®“ oro valymo sistema. Iki šiol panašaus pobūdžio centro nei Lietuvoje, nei Rytų Europoje dar nebuvo – vienoje vietoje planuojama sukoncentruoti aukščiausio pasaulinio lygio pažangiausias viso kūno raumenų bei kaulų sistemos disfunkcijų atpažinimo bei korekcijų technologijas. Tai nauja, iki šiol Lietuvoje neegzistuojanti, sveikatinimo bei sveikatingumo verslo koncepcija, kurios esmė kardinaliai skiriasi ne tik su Druskininkuose esančių profilaktoriumų ir gydyklų teikiamomis paslaugomis, bet ir su Lietuvoje taikomais sveikatos sistemos gydymo principais. Centro veikla susidės iš 4 paslaugų grupių: sveikatinimo bei sveikatingumo paslaugos; apgyvendinimo paslaugos; maisto tiekimo paslaugos; posėdžių bei verslo renginių organizavimo paslaugos. Projekto dėka bus pastatytas sveikatingumo komplekso pastatas, sukurtos 35 gerai apmokamos darbo vietos (tame tarpe 24 aukštos kvalifikacijos), įsigyta itin moderni ir Baltijos šalyse analogų neturinti sveikatingumo bei reabilitacijos medicininė įranga. Be to, bus kardinaliai pakeltas įmonės darbo našumas bei investuota virš 3,5 mln. EUR nuosavų pareiškėjo lėšų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-05-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2015-08-18)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 673 864,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 100 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai