Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2016-12-08 Paraiškos pateikimo terminas: 2016-12-19
Pirkimo pavadinimas UAB "SACOM"
Projektas UAB "Sacom" modernizavimas ir plėtra
Kontaktai vvasilecas@gmail.com Telefono numeris.: 8 699 29777

Gręžimo staklių, universalių tekinimo staklių su kompiuterio valdymu, tekinimo ir frezavimo staklių papildomų įrankių pirkimas

UAB „Sacom“ įgyvendindama projektą Nr. 03.3.1-LVPA-K-803-01-0060 „UAB „Sacom“ modernizavimas ir plėtra“ bendrai finansuojamą 2014-2020 M. ES struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos priemonę „REGIO INVEST LT+“ lėšomis perka: gręžimo stakles, universalias tekinimo stakles su kompiuterio valdymu, tekinimo ir frezavimo staklių papildomus įrankius (perkamos įrangos savybės nustatytos techninėje specifikacijoje). Pirkimas yra skirstomas į dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymą vienai pirkimo daliai/kelioms dalims/visoms dalims. Kiekvienai pirkimo daliai bus sudaroma atskira pirkimo sutartis.

Konkurso salygos.docx

Susiję pirkimų skelbimai