BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2019-04-09 Paraiškos pateikimo terminas: 2019-04-17
Pirkimo pavadinimas Karjerai, UAB
Projektas Modernių technologijų diegimas UAB "Karjerai"
Kontaktai mindaugas@paneveziokarjerai.lt Telefono numeris.: +370 68686065

Naujas, pilnai sukomplektuotas įrangos komplektas su žemsiurbe (komplektuojamas su siurbliu), skirtas smėlio-žvyro ir kitų nerūdinių medžiagų gavybai iš apvandenytų telkinių

Pirkimo objektas – Naujas, pilnai sukomplektuotas įrangos komplektas su žemsiurbe (komplektuojamas su siurbliu), skirtas smėlio-žvyro ir kitų nerūdinių medžiagų gavybai iš apvandenytų telkinių. Įrenginiai turi būti nauji, atitikti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2006/42/EB reikalavimus, pilnai sukomplektuoti ir paruošti darbui. Į Prekės kainą turi būti įskaityti visi mokesčiai ir visos Tiekėjo išlaidos: įrangos pristatymas, sumontavimas, paleidimas – derinimas ir darbuotojų apmokymas. Dėl pirkimo sąlygų teirautis šiais kontaktais: Mindaugas Varanauskas, tel. Nr. +370 68686065, el. p. mindaugas@paneveziokarjerai.lt.

Susiję pirkimų skelbimai