BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2020-07-23 02:23
Paraiškos pateikimo terminas: 2020-07-27 00:00

Įgyvendinančioji institucija Lietuvos verslo paramos agentūra
Ne perkančioji organizacija V.K.IĮ Nestrėvaitis
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai pirkimai.nestrevaitis@gmail.com Telefono numeris.: +37052855450
Nuoroda -

Pateikiami atsakymai į potencialių dalyvių paklausimus, pranešimus, pastabas, pasiūlymus, rekomendacijas, informaciją, koreaguojamos salygos pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis bendrai finansuojamo projekto konkurso sąlygas

Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis bendrai finansuojamo projekto „AEI diegimas IĮ „Nestrėvaitis““, įgyvendinamo V.Kananavičiaus individualios įmonės „Nestrėvaitis“ (toliau vadinama – Pirkėjas) pateikiami atsakymai į dalyvių (potencialių tiekėjų) paklausimus, pranešimus, pastabas, pasiūlymus, rekomendacijas, informaciją, koreaguojamos salygos, pasiūlymų pateikimo terminas. Pateikiami dokumentai yra neatsiejama konkurso sąlygų dalis.

Dokumentai.pdf

Susiję pirkimų skelbimai