BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2019-11-22 14:27
Paraiškos pateikimo terminas: 2019-11-26 00:00

Įgyvendinančioji institucija Europos socialinio fondo agentūra
Ne perkančioji organizacija Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai lssa@andragogai.lt Telefono numeris.: 8 5 2619031
Nuoroda -

Suaugusiųjų švietimo įstaigų pedagoginio ir nepedagoginio personalo kvalifikacijos tobulinimo stažuočių užsienyje programų parengimo ir įgyvendinimo paslaugos

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, įgyvendindama projektą „Profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo sistemos tarptautiškumo plėtra“(kodas Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-04-0001), vykdo pirkimą, vykdomą derybų būdu „Suaugusiųjų švietimo įstaigų pedagoginio ir nepedagoginio personalo kvalifikacijos tobulinimo stažuočių užsienyje programų parengimo ir įgyvendinimo paslaugos“(toliau – Pirkimas). Apie Pirkimą skelbta 2019 m. spalio 15 d. www.esinvesticijos.lt. Vadovaujantis Pirkimo sąlygų 15.2 punktu buvo priimtas sprendimas nutraukti Pirkimo II dalies procedūras.

Susiję pirkimų skelbimai