BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Alternatyvūs finansuotojai: INVEGA paskolas verslams suteikiame per keletą dienų

2020 m. gegužės 21 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) priemones įgyvendinantys alternatyvūs finansuotojai tvirtina, kad paskolas verslams, tarp jų ir nukentėjusiems nuo COVID-19 pandemijos, suteikia per keletą dienų nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo. Šie finansuotojai pabrėžia ne tik paslaugų teikimo greitį, bet ir jų lankstumą bei aptarnavimo kokybę užtikrinant artimą ryšį su klientu ir atsižvelgiant į jo poreikius.

Rodoma:

 

Paskolas labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, finansines paslaugas „Alternatyva“ ir paskolas su INVEGA portfelinėmis garantijomis teikiantys alternatyvūs finansuotojai pabrėžia siekiantys kuo greitesnio klientų aptarnavimo.

„Puikiai suprantame, kad įmonėms pinigų reikėjo dar vakar, todėl dedame visas pastangas, kad paraiškas pateikę verslininkai per kelias dienas gautų reikiamą finansavimą, - sako bendrovės „Noviti Finance“ direktorius Linas Armalys. – Labai džiaugiamės, kad klientai mūsų pastangas dirbti dar efektyviau įvertina – sulaukiame nemažai padėkų dėl greito ir profesionalaus aptarnavimo“.

Jo teigimu, „Noviti Finance“ specialistai kasdien aptarnauja po kelias dešimtis įmonių. Su pareiškėjais susisiekiama per 1-2 darbo dienas, tolesnė proceso trukmė labiausiai priklauso nuo paraiškos kokybės ir tinkamai parengtų dokumentų. Per gegužės mėnesį „Noviti Finance“ jau suteikė paskolų už beveik 5 mln. eurų. Absoliuti dauguma šių paskolų išduotos pasinaudojant INVEGA priemonėmis.

Siekdama užtikrinti labiausiai įmonių poreikius atitinkantį finansavimą „Noviti Finance“ dažnu atveju pateikia sprendimus pasitelkiant kelias INVEGA priemones.

„Pasitelkę valstybės finansines priemones, dėl kurių administravimo pasirašėme sutartis su INVEGA, siūlome lanksčius finansavimo sprendimus, – tvirtina L. Armalys. – Klientams pageidaujant, galime jiems pasiūlyti bendrą kelių priemonių paketą: lengvatinę paskolą būtinosioms išlaidoms (pagal priemonę „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“) bei papildomą verslo paskolą apyvartinėms lėšoms ar veiklos stiprinimui (pagal priemones „Alternatyva“ arba „Portfelinės paskolų garantijos 2“)“.

Per tokį patį laiką, t. y. per 1-2 dienas, paraiškas teigia įvertinantys ir faktoringo paslaugų teikėjai. Jie ypač pabrėžia savo patirtį aptarnaujant smulkiojo ir vidutinio verslo įmones.

„Tradicinės finansų įstaigos nerodo didelio susidomėjimo finansuojant smulkųjį verslą, – sako UAB „Factris LT1“ vykdantysis direktorius Paulius Jauga. – Jos nefinansuoja faktoringo su regresu sandorių, o būtent tokiems sandoriams panaudojama INVEGA priemonė „Portfelinės garantijos faktoringui 2“. „Factris“ greičiau adaptuojasi prie smulkiojo ir vidutinio verslo poreikių ir turi atitinkamas priemones bei resursus šio verslo finansavimui. Klientams siūlome visą paslaugų kompleksą: nuo asmeninių konsultacijų iki pirkėjų monitoringo ir skolų valdymo“.

Lankstumą kaip savo paslaugų esminę ypatybę išskiria ir faktoringo bendrovės „Faktoro“ direktorius Algirdas Gutauskas. „Jau daug metų dirbame su verslo finansavimu ir žinome, kad įmonėms dabar svarbiausia lankstumas ir greitis. Visada pritaikome tinkamiausią finansavimo produktą konkrečiai situacijai, niekada nereikalaujame turto įkeitimo ar asmeninių garantijų. Galime finansuoti eksportą be draudimo. Tvarkingai užpildę paraišką, klientai pinigus į savo sąskaitą gauna jau kitą dieną, mokėdami vieną skaidrų mokestį. Šių dalykų negali pasiūlyti bankai, kurių produktai nelankstūs, atsakymo reikia laukti ilgai, sudaromos ilgalaikės sutartys ir mokami papildomi sutarties sudarymo ar draudimo mokesčiai“, – sako „Faktoro“ vadovas.

Visi alternatyvūs finansuotojai pataria finansavimo siekiantiems verslininkams atidžiai susipažinti su INVEGA priemonių sąlygomis ir pasirinkti sau tinkamą finansavimo mechanizmą. Neseniai paslaugas pagal INVEGA priemones pradėjusios teikti bendrovės „BnP Finance“ atstovai jau spėjo įsitikinti, kad paraiškų kokybė turi lemiamą reikšmę jų aptarnavimui.

„Dažniausiai verslininkai atsiunčia nepilnai užpildytus dokumentus arba nepateikia visų prašomų dokumentų, - teigia „BnP Finance“ vadovas Markas Krasovskis. - Patartume atidžiau įsigilinti į paraiškos vertinimo kriterijus ir įsitikinti, kad visi reikiami dokumentai užpildyti. Jei kyla klausimų, kaip pildyti dokumentus, geriau paskambinti mums ir išsiaiškinti. Galime padėti iškilus bet kokiems klausimams“.

Praėjusių metų pabaigoje įsigaliojus naujos redakcijos Valstybės skolos įstatymui INVEGA įgijo galimybę garantuoti ir už alternatyvių finansuotojų teikiamas finansines paslaugas. Kredito įstaigų statuso neturintys finansuotojai gali pasirašyti su INVEGA sutartis dėl garantijų už verslui teikiamą finansavimą gavimo.

Prieš mėnesį startavo ir nauja INVEGA skolinimo per alternatyvius finansuotojus priemonė „Alternatyva“. Iki 2020 m. gruodžio 1 d. priemonės „Alternatyva“ lėšomis gali būti suteikiamas paskolos, faktoringo ar finansinės nuomos (lizingo) forma. Taip pat gali būti perfinansuojamos paskolos, jeigu esamiems paskolų gavėjams pagerinamos finansavimo sąlygos, t. y. keičiami paskolų grąžinimo grafikai (ilginamas grąžinimo terminas) ar atidedamas paskolos įmokų grąžinimas.

INVEGOS duomenimis, priemonės „Alternatyva“ paskolomis jau pasinaudojo 29 įmonės.

Naujausia informacija apie INVEGOS teikiamą valstybės pagalbą su sunkumais susiduriančiam ar naujų galimybių ieškančiam verslui skelbiama interneto svetainės specialioje skiltyje Pagalba verslui COVID-19 krizės metu.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Rugsėjis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
30
01 02 03 04