BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Atšaukiamas informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas“

2020 m. kovo 12 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Informuojame, kad Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus koronaviruso protrūkį pandemija ir atsižvelgiant į pateiktas LR Vyriausybės rekomendacijas dėl viruso plitimo, ESFA atšaukia kovo mėnesį organizuojamus renginius. Sekite naujausią informaciją!

Rodoma:

Europos socialinio fondo agentūra kviečia būsimus pareiškėjus (profesinio mokymo įstaigas ir profesinio mokymo įstaigų asociacijas), ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę 09.4.1-ESFA-T-736 „Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas“, į informacinį seminarą.

Šios priemonės tikslas – padidinti profesinio ir suaugusiųjų mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir patrauklumą, remiant ir skatinant praktinių įgūdžių įgijimą darbo vietoje ir sektoriniame praktinio mokymo centre.

Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2020 m. kovo 3  d. Paraiškų teikimo terminas -  2020 m. gegužės 29 d.

Seminaras vyks 2020 m. kovo 25 d. nuo 09:00 iki 12:00 val. Vilniuje, viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius). 

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodikliai ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimo ir vertinimo procesas.
  • Paraiškų pildymas. Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

Nuoroda į registraciją.

Raktažodžiai: Profesinis mokymas

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai