Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

CPVA kampanija „Aš – tavo kaimynas. NERŪŠIUOK MANĘS” Europos Komisijos pripažinta geriausia ES šalių 2018-2019 m. komunikacijos kampanija

2019 m. gegužės 21 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Praėjusią savaitę Sicilijoje Europos Komisija organizavo metinį ES narių atstovų, dirbančių su ES komunikacija, susitikimą. Jo metu organizuotas ir konkursas, kuriame Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos kampanija „Aš – tavo kaimynas. NERŪŠIUOK MANĘS“ pripažinta geriausia ES šalių 2018-2019 m. komunikacijos kampanija.

Rodoma:

Laimėtoją rinko apie 250 susitikimo dalyvių – komunikacijos specialistų iš visų ES šalių po dalyvių konkursinių pristatymų.

„Aš – tavo kaimynas. NERŪŠIUOK MANĘS“ – ES struktūrinių fondų komunikacijos kampanija, kuria siekiama didinti lietuvių toleranciją socialinių būstų gyventojų atžvilgiu. Kampanijos metu, kuri pernai truko 6 mėnesius, surengtas ir nufilmuotas sociometrinis eksperimentas, visose 60-tyje Lietuvos savivaldybių, daugiabučiuose, organizuotas eksperimentinis tyrimas ir sudarytas socialinio būsto kaimynų tolerancijos eksperimento žemėlapis, eksponuota lauko reklama, taip pat vyko renginiai su savivaldybių administracijų atstovais. Kampanija įgyvendinta kartu su partneriu „Idea Prima“.

Komunikacijos kampanija šiemet jau įvertinta ir kitame konkurse – Baltijos šalių komunikacijos konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards“ skirta  1 vieta integruotos komunikacijos kategorijoje.

Artimiausi renginiai