BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

DIZAINO ĮVEIKLINIMAS - DISKUSIJA APIE PRIEMONĖS „DIZAINAS LT“ KRYPTIS

2019 m. gruodžio 9 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra
Rodoma:
Rugsėjo 24 d. 13 val. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) drauge su valdžios institucijų, akademinės bendruomenės, dizaino asociacijų atstovais bei kitais dizaino specialistais susitiks Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuojamoje diskusijoje aptarti ES investicijų priemonės „Dizainas LT“ kryptis.

Priemone „Dizainas LT“ yra finansuojamas gaminių ir (arba) paslaugų dizaino sprendimų sukūrimas ir (ar) diegimas. Priemonės tikslas – didinti darbo našumo augimą, ieškoti inovatyvių socialinių problemų (sveikatos, senėjimo, neįgalumo, ekologinių ir kt.) sprendimų bei išnaudoti universalaus dizaino taikymo galimybes. 

Dizainas yra vertingas ir inovatyvus tuomet, kai sprendžia problemas, todėl būtina ieškoti efektyviausio būdo įgalinti jį prisidėti prie verslo augimo. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje vyksiančiame renginyje bus ne tik pristatoma ES investicijų priemonė „Dizainas LT“, bet ir analizuojami pagal šią priemonę įgyvendintų projektų pavydžiai, remiantis patirtimi bus diskutuojama apie priemonės veiklas, rodiklius ir galimus rezultatus.

Priemonės statusą ir projektų atrankos kriterijų derinimą galite sekti čia.
 

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Gruodis 2020
Pr An Tr Ke Pe Še Se
30
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01 02 03