Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti RSS

Naujienos

DIZAINO SPRENDIMŲ DIEGIMUI VERSLE – 1,5 MLN. EUR ES INVESTICIJŲ

2020 m. sausio 7 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra
Rodoma:

Gaminių ir paslaugų dizaino sprendimams pagal ES investicijų priemonę „Dizainas LT“ Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Lietuvos verslo paramos agentūra numato skirti 1,5 mln. Eur investicijų.

„Dizaino svarba pasaulyje vis didėja. Dizainas pasitelkiamas sprendimų priėmimui, taip pat naudojamas globaliems iššūkiams suvaldyti, o verslo požiūriu, dizaino panaudojimas ženkliai didina įmonių konkurencingumą. Suprasdami dizaino mąstymo svarbą, skatiname Lietuvos įmones kurti unikalius dizaino sprendimus gaminiams ir paslaugoms,“ – sako Lietuvos verslo paramos agentūros Investicijų valdymo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Karolis Balaišis.

Priemone „Dizainas LT“ siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones investuoti į gaminių ar paslaugų dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą, darbo našumą. Priemonė taip pat skatina ieškoti novatoriškų socialinių problemų sprendimų sveikatos, žmonių su negalia integracijos, demografijos, ekologijos ir kitose srityse.

Priemone finansuojamas originalių gaminių ar paslaugų dizaino sprendimų sukūrimas ir diegimas.

Projektų įgyvendinimo metu dizaino sprendimai galės būti kuriami vienam ar keliems gaminiams.  Didžiausia suma, numatoma skirti vieno dizaino sprendimo sukūrimui ir diegimui, yra 10 tūkst. Eur. Viso projekto įgyvendinimui numatoma skirti iki 30 tūkst. Eur ES investicijų.

Paraiškų teikimas vykdomas iki 2020 m. kovo 2 d. per Duomenų mainų svetainę.

Pagal pirmąjį ES investicijų priemonės „Dizainas LT“ kvietimą buvo pasirašytos 157 finansavimo sutartys. Iš viso projektams paskirstyta 1,17 mln. Eur ES investicijų.

Daugiau informacijos apie ES investicijų priemonę galite rasti čia.

Artimiausi renginiai